Last minute Varna

Varna last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Varny. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Varny a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Varna - last minute zájezdy

Město Varna je největším městem na bulharském černomořském pobřeží a podle počtu obyvatel a významu třetím největším městem republiky po Sofii a Plovdivu. Je umístěné na několika úrovních nad mořem. Je největším bulharským přístavem, najdeme zde loděnice i letiště. Vzpomínky na slavnou minulost jsou soustředěné v Archeologickém muzeu s jeho proslaveným neolitickým zlatým pokladem. Last minute dovolenou zde mohou prožít i milovníci památek. Historickými skvosty jsou i monumentální chrám Nanebevzetí s prvky byzantské kultury a pozůstatky římských termálních lázní.

Pro turisty je zde relativně příjemné klima, které není ovlivňováno studenými mořskými větry. V průběhu sezóny se zde nevyskytují nesnesitelná horka. Vedle centrální písčité pláže je situovaný největší park ve Varně. Vybudovaný byl v r. 1878 a najdeme zde mořské lázně, Námořní muzeum, Muzeum přírodních věd, Aquarium (jedinečná expozice mořských organismů Černého moře sladkovodních a tropických ryb), Astronomické observatorium, Planetárium a Delfinárium.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely ve Varně s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Vemara ClubHotel****
Byala

Varna - další odkazy

Varna - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Varny, naleznete na stránce slev na zájezdy do Varny. Kompletní nabídku zájezdů do Varny lze nalézt na stránce zájezdy do Varny.

Varna - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Varny ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Varny vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než ve Varně.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist