Last minute Varna

Varna last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů do Varny. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů do Varny a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Z výhodných zájezdů do Varny vybíráme

Long Beach Resort... ****
25.6.(Po) - 6.7.(Pá), 11 nocí
Hotel Hotel**** Long Beach Resort & Spa, Varna - foto objektuletecky, all inclusive
27.890,- Kč, 18.190,- Kč

Varna - last minute zájezdy

Město Varna je největším městem na bulharském černomořském pobřeží a podle počtu obyvatel a významu třetím největším městem republiky po Sofii a Plovdivu. Je umístěné na několika úrovních nad mořem. Je největším bulharským přístavem, najdeme zde loděnice i letiště. Vzpomínky na slavnou minulost jsou soustředěné v Archeologickém muzeu s jeho proslaveným neolitickým zlatým pokladem. Last minute dovolenou zde mohou prožít i milovníci památek. Historickými skvosty jsou i monumentální chrám Nanebevzetí s prvky byzantské kultury a pozůstatky římských termálních lázní.

Pro turisty je zde relativně příjemné klima, které není ovlivňováno studenými mořskými větry. V průběhu sezóny se zde nevyskytují nesnesitelná horka. Vedle centrální písčité pláže je situovaný největší park ve Varně. Vybudovaný byl v r. 1878 a najdeme zde mořské lázně, Námořní muzeum, Muzeum přírodních věd, Aquarium (jedinečná expozice mořských organismů Černého moře sladkovodních a tropických ryb), Astronomické observatorium, Planetárium a Delfinárium.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely ve Varně s výhodnými zájezdy typu last minute

Je nám líto, ale v této chvíli vám nejsme schopni nabídnout žádný zvýhodněný zájezd do Varny. S největší pravděpodobností je na last moment nabídky ještě brzy. Ale nevěšte hlavu! Jste-li netrpěliví, již nyní vám můžeme nabídnout katalogové zájezdy do Varny. A těm z vás, kteří jsou ochotni si ještě pár dní počkat, doporučujeme navštívit tuto stránku později. Můžete se spolehnout, že jakmile přijde ten správný čas, určitě zde naleznete pestrou nabídku last minute zájezdů.
Varna - další odkazy

Varna - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu do Varny, naleznete na stránce slev na zájezdy do Varny. Kompletní nabídku zájezdů do Varny lze nalézt na stránce zájezdy do Varny.

Varna - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd do Varny ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli do Varny vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd do Bulharska, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte v Bulharsku skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než ve Varně.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist