Last minute Chorvatsko

Chorvatsko last minute

Láká vás kombinace Chorvatsko a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Chorvatsku dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat Eufraziovu baziliku v Poreči (památka je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO) či zachovalý antický amfiteátr v Pule na Istrii, jediné místo výskytu šakalů v Evropě na poloostrově Pelešjac, rodný dům Marca Pola v Korčule či ostrov Mljet, na němž strávil Odyseus sedm let s vílou Kalypsó v Jižní Dalmácii nebo třeba přepychová letoviska Opatija, Lovran a Ičići či město karnevalů Rijeku v Kvarneru? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Chorvatska. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Chorvatsku nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Chorvatska vybíráme

Pavilony Rivijera **
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel** Pavilony Rivijera, Střední Dalmácie - foto objektuletecky, polopenze
19.390,- Kč, 12.590,- Kč
Pavilony Brzet ***
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Pavilony Brzet, Střední Dalmácie - foto objektuletecky, polopenze
17.690,- Kč, 12.000,- Kč
Depandence Alem **
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel** Depandence Alem, Střední Dalmácie - foto objektuletecky, polopenze
16.590,- Kč, 12.000,- Kč
Pavilony Zora **
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel** Pavilony Zora, Severní Dalmácie - foto objektuletecky, polopenze
18.490,- Kč, 13.590,- Kč
Horizont ****
1.6.(Pá) - 10.6.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel**** Horizont, Střední Dalmácie - foto objektuautobus, polopenze
15.990,- Kč
Bluesun Hotel... ****
30.6.(So) - 7.7.(So), 7 nocí
Hotel Hotel**** Bluesun Hotel Afrodita, Střední Dalmácie - foto objektuvlastní, polopenze
33.206,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Chorvatsku na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Chorvatsku máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Chorvatska

Antický amfiteátr v Pule Vodopády na řece Krka Pláž v Omiši

Poprvé se do Chorvatska dá přijet náhodně. Každou další návštěvu si však tato země zaslouží svou rozmanitostí, krásou a pohostinností. Jako prostor, kde se setkává Středozemí s Alpami a Panonií, spojilo své charakteristické rysy každé z těchto tří oblastí do neopakovatelné harmonie a zřídka vídané krásy. Je tu blízko vše, co jinde bývá nejčastěji velmi daleko jedno od druhého. Na vzdálenosti pouhých sta kilometrů můžete zažít moře, krasovité jeskyně, lesnaté hory i úrodné roviny. Právě proto si volí mnoho turistů Chorvatsko jako cíl svých zájezdů last minute.

Nejnavštěvovanějším místem bývá bezpochyby Jadran, ovšem Chorvatsko je i kontinentální země mimořádné krásy, země lesů, ponorných řek a Plitvických jezer, Liky, lesnatého Gorského kotáru, slavonských obilnic a rybnatých řek, anebo malebných kopců Chorvatského záhoří.

Jedna z nejmenších evropských zemí nabízí na malé ploše vše, co byste jinde hledali jen ztěží. A všechno je to pouhých několik hodin jízdy od středu Evropy, na jejíchž tradicích v neustálém vzájemném prolínání Chorvatsko budovalo a buduje své dějiny a kulturu, svou minulost i současnost.

Chorvatsko patří mezi nejoblíbenější cíle také českých turistů. Je to destinace pro příjemně strávenou dovolenou, vhodná i pro rodiny s dětmi. Je navštěvováno zejména pro kvalitní služby, jejich vysoký standard a příznivou cenu, zejména u nabídky last minute zájezdů.

Významnou roli hraje také snadná dostupnost. Buďme upřímní, na přímořská letoviska, jako jsou Poreč, Rovinj, Makarska, Hvar či Korčula, si každý odnáší jen ty nejkrásnější vzpomínky. Nemůžeme jim sice přiřknout titul mondénních letovisek v plném smyslu tohoto slova, ale ve jménu téže upřímnosti by bylo nespravedlivé neříci, že skoro nikde jinde nenajdete moře tak čisté, jako je chorvatské, ani pobřeží nesevřené do betonových bloků.

Chorvatsko - další odkazy

Chorvatsko - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Chorvatska. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Chorvatska a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Chorvatsku ušetřit.

Přemýšlíte kam vyrazit na dovolenou a nemůžete se shodnout na určité destinaci? Začít byste měli otázkou jakým způsobem vlastně chcete cestovat. Pokud rádi cestujete vlastním autem tak doporučujeme Chorvatsko. Tuto část Jadranského pobřeží si zamilovalo mnoho turistů pro jeho nenáročnost a široké možnosti vybírat si z ubytování dle svých představ. Chorvatské podnebí je podobné tomu našemu jen s vyjímkou toho, že u nás nenajdete moře. Jaké teploty budou v příštích dnech můžete zjistit v aktuální předpovědi počasí pro Chorvatsko.

Tato destinace však v sobě skrývá také spoustu nádherných míst, která na dovolené jen stěží navštívíte. K takovému putování po krásách a významných památkách jsou určeny zájezdy za poznáním. V několika dnech mají turisté možnost prohlédnout si památky a přírodní krásy této lokality. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky poznávacích zájezdů po Chorvatsku a můžete vyrazit.

Jak jsme již zmínili, mnoho návštěvníků si zamilovalo chorvatské pobřeží díky široké nabídce ubytování. Apartmány, studia, penziony či hotely jsou jen základním výčtem vašich možností. Nevíte-li si rady, kde vybrat to nejvhodnější ubytování v Chorvatsku a strávit příjemnou dovolenou, možná vám pomohou stránky o Chorvatsku věnované svými informacemi této Jadranské perle. Teď už stačí popřát vám jen příjemnou dovolenou.

Chorvatsko - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Chorvatska ne? A jinam?

Chorvatsko a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Chorvatska vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist