Last minute Itálie a Malta

Itálie a Malta last minute

Láká vás kombinace Itálie a Malta a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Itálii nebo na Maltě dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat Národní park či celoroční sníh v Apeninských horách v Abruzzu, hrad a normanský dóm v Otrantu či dvě velké laguny Lesina a Varano v Apulii (Puglii) nebo třeba vodní hrad "Castello Estense" ve Ferraře, benátské sloupy a baziliku "San Vitale" v Ravenně či pevnost Montebello nedaleko Rimini v Emilia Romagně? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Itálie nebo na Maltu. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Itálii nebo na Maltě nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Itálie nebo na Maltu vybíráme

Pineta ***
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Pineta, ostrov Ischia - foto objektuletecky, polopenze
18.120,- Kč, 7.990,- Kč
La Scogliera ****
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel**** La Scogliera, ostrov Ischia - foto objektuletecky, polopenze
18.990,- Kč, 8.490,- Kč
Albatros ***
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Albatros, ostrov Sicílie - foto objektuletecky, polopenze
19.590,- Kč, 8.990,- Kč
Brucoli Village ****
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel**** Brucoli Village, ostrov Sicílie - foto objektuletecky, plná penze
20.990,- Kč, 9.990,- Kč
Alexander ***
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Alexander, ostrov Sicílie - foto objektuletecky, polopenze
18.990,- Kč, 9.490,- Kč
Zaro ***
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Zaro, ostrov Ischia - foto objektuletecky, polopenze
19.990,- Kč, 9.990,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Itálii nebo na Maltě na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Itálii nebo na Maltě máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Itálie nebo na Maltu

Itálie a Malta - ilustrační fotografie Itálie a Malta - ilustrační fotografie Večer ve Florencii

Itálie se rozprostírá na Apeninském poloostrově v jižní Evropě. Patří k ní i dva velké ostrovy – Sicílie a Sardínie a pár menších – Elba, Ischie, Capri, Lipari aj. Sousedící země jsou Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko. Povrch je hornatý s mnohými sopečnými masivy a aktivními sopkami. Na severu se rozkládají Alpy s četnými horskými jezery, velkou část poloostrova zabírají Apeniny. Pobřeží je málo členité a omývané Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem.

Patří k vyhledávaným destinacím, které vítají turisty od brzkého jara do pozdního podzimu. Léta jsou zde horká a zimy zpravidla mírné (kromě severu území). Pláže najdete prakticky po celém pobřeží Bibione, Rimini. Velmi oblíbenými místy jasou v zimním období Alpy a v létě jezero Garda. Dějiny Itálie sahají až do starověku. Nejznámějším momentem je založení Říma v r. 753 př.n.l. Itálie je místo, kde se staré mísí s moderním. Tato země je plná krásných měst, nádherného umění, dobrého jídla, fotbalu a rychlých aut.

Malta leží v západní části Středozemního moře. Skládá se ze dvou větších ostrovů Malta a Gozo a jednoho malého téměř neobývaného, ostrova Comino. Severní pobřeží je členěné zálivy a zátokami, jižní a západní tvoří strmé skalnaté útesy s vícerými jeskyněmi.

Ostrovy jsou poměrně ploché, maximální výška dosahuje jen 240 m a jsou bohaté na kulturu a historii. Nachází se zde velké množství historických staveb zasazených do vlídného prostředí plného jižních dřevin a rostlin. Na jaře ostrov rozkvete ibiškem, oleandry, mimosami a buganvílií. Některé z místních řemesel (výšivky a pletené oblečení) se prodávají přímo ze zápraží domů místních obyvatel. Vyhledávaným sportem je zde potápění díky zachovalému přírodnímu podvodnímu bohatství.

Itálie a Malta - další odkazy

Itálie a Malta - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Itálie nebo na Maltu. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Itálie nebo na Maltu a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Itálii nebo na Maltě ušetřit.

Itálie a Malta - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Itálie nebo na Maltu ne? A jinam?

Itálie a Malta a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Itálie nebo na Maltu vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist