Last minute Jižní Amerika

Jižní Amerika last minute

Láká vás kombinace Jižní Amerika a last minute zájezdy? Chystáte se strávit v Jižní Americe dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat vynikající podmínky pro last minute dovolenou v Brazílii? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Jižní Ameriky. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte v Jižní Americe nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Oblasti s last minute zájezdy

Kam v Jižní Americe na zájezd typu last minute

V následujících oblastech v Jižní Americe máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

   Last minute zájezdy do Jižní Ameriky

   Antarctica Mesa Verde National Park in Colorado Jižní Amerika - ilustrační fotografie

   Jižní Amerika je kontinent na západní polokouli. Rozkládá se po obou stránách rovníku mezi Tichým a Atlantickým oceánem. Po celé délce západního pobřeží se vypíná pohoří Andy. Na východ od And, směrem do vnitrozemí, jsou rozlehlé oblasti tropického deštného pralesa. Většina jihoamerické pevniny východně od And patří do povodí Amazonky.

   Jižní Amerika, to je především nádherná, místy ještě nedotknutá příroda. Jsou to tropické deštné pralesy, divoké řeky, stolové hory, andské štíty, ledovce a pouště, jedinečná flóra a fauna oplývající množstvím druhů, skromní a usměvaví Indiáni, předkolumbovské a koloiální památky. Sever kontinentu je výrazně hospodářsky vyspělejší, ale i zbytek latinskoamerických zemí prošlel většinou v posledních destiletích vekým rozvojem.

   Jižní Amerika - další odkazy

   Jižní Amerika - mohlo by vás zajímat

   Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Jižní Ameriky. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Jižní Ameriky a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené v Jižní Americe ušetřit.

   Jižní Amerika - alternativní last minute nabídky

   Na výhodný zájezd last minute do Jižní Ameriky ne? A jinam?

   Jižní Amerika a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Jižní Ameriky vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

   Hledat last minute

   Hledat last minute

   pobytové
   lyžařské
   Novinky

   Novinky

   9.5.2018
   Last minute Mallorca 7.990,-

   Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

   2.5.2018
   Prázdniny v Bulharsku

   Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

   26.4.2018
   Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

   Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

   Kontakty

   Kontakty

   • Call centrum Praha222 745 416
   • Prodejna Chomutov474 721 045
   Aktuální výše slev na zájezdy

   Největší slevy na zájezdy

   Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

   O e-zajezdy.cz

   O e-zajezdy.cz

   Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

   Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

   Také provozujeme

   VLNA.cz, 2018

   TOPlist