Last minute La Gomera

La Gomera last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na La Gomeru. Pokud se chystáte v tomto letovisku na Kanárských ostrovech strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na La Gomeru a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

La Gomera - last minute zájezdy

La Gomera - ilustrační fotografie La Gomera - ilustrační fotografie La Gomera - ilustrační fotografie

Ostrov je oblíbený pro své magické kouzlo. Moře zde posunulo břehy a eroze formovala hory a rokliny. Je zde mnoho vulkanických útesů, roklin, příkrých svahů, ale i nádherných pláží. Při pěkném počasí je impozantní výhled na ostrovy Tenerife, El Hierro a La Palma. Je velmi lehce dostupný z Tenerife. Lodí se sem můžete dopravit už za 40 minut. V hlavním městě San Sebastian žije až třetina všech obyvatel ostrova a najdete zde veký památník Kryštofa Kolumba. Národní park Garajonay je známý hustým pralesem a jediným plošným vavřínovým hájem na světě. Od roku 1979 je pod ochranou UNESCO. Při cestě do Valle Gran Rey uvidíte krásné údolí, které se nazývá „Královské“ a nachází se v něm velké množsví palem. Za návštěvu stojí i rybářské přístavy Playa de Santiago a La Rajita. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a v odlehlých oblatech se dodnes dorozumívají tradičním způsobem – pískáním.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na La Gomeře s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Jardín TecinaHotel****
Playa Santiago

Hotel*** Torre Del Conde GarajonayHotel***
San Sebastián de la Gomera

La Gomera - další odkazy

La Gomera - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na La Gomeru, naleznete na stránce slev na zájezdy na La Gomeru. Kompletní nabídku zájezdů na La Gomeru lze nalézt na stránce zájezdy na La Gomeru.

La Gomera - alternativní nabídky

Na výhodný zájezd na La Gomeru ne? A jinam?

Naše nabídka last minute zájezdů na poslední chvíli na La Gomeru vás nezaujala? Tak zkuste jiný last minute zájezd na Kanárské ostrovy, směřující do jiné prázdninové oblasti či regionu, a prožijte na Kanárských ostrovech skvělou dovolenou s last moment slevou jinde než na La Gomeře.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist