Last minute Mallorca, Ibiza, Menorca

Mallorca, Ibiza, Menorca last minute

Láká vás kombinace Mallorca, Ibiza, Menorca a last minute zájezdy? Chystáte se strávit na Mallorce, Ibize, Menorce nebo Formenteře dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat historickou čtvrť Dalt Vila, díky které byla Ibiza zapsána na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO či magnetickou horu Es Vedra na Ibize, město kontrastů Palmu de Mallorca, kde se staré památky střídají s moderními budovami a kde prakticky na každém kroku narazíte na všudypřítomné palmy na Mallorce nebo třeba zbytky tisíce let starých obydlí, věží a pohřebišť či nejdelší evropský přírodní přístav na Menorce? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů na Mallorku, Ibizu, Menorku nebo Formenteru. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte na Mallorce, Ibize, Menorce nebo Formenteře nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů na Mallorku, Ibizu, Menorku nebo Formenteru vybíráme

Palma Bay Resort ***
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Palma Bay Resort, Mallorca - foto objektuletecky, all inclusive
21.390,- Kč, 10.990,- Kč
Flamboyan Caribe ****
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel**** Flamboyan Caribe, Mallorca - foto objektuletecky, snídaně
21.890,- Kč, 11.290,- Kč
Aguamarina... ***
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Aguamarina Alexandria Club, Menorca - foto objektuletecky, all inclusive
24.980,- Kč, 12.990,- Kč
Mix Alea ***
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Mix Alea, Mallorca - foto objektuletecky, polopenze
16.990,- Kč, 8.890,- Kč
Mix Colombo ***
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Mix Colombo, Mallorca - foto objektuletecky, all inclusive
18.290,- Kč, 10.390,- Kč
Globales Condes De... ***
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Globales Condes De Alcudia, Mallorca - foto objektuletecky, all inclusive
21.190,- Kč, 12.490,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam na Mallorce, Ibize, Menorce nebo Formenteře na zájezd typu last minute

V následujících oblastech na Mallorce, Ibize, Menorce nebo Formenteře máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy na Mallorku, Ibizu, Menorku nebo Formenteru

Mallorca, Ibiza, Menorca - ilustrační fotografie Mallorca, Ibiza, Menorca - ilustrační fotografie Mallorca, Ibiza, Menorca - ilustrační fotografie

Baleárské ostrovy bývají někdy nazývány též perlami středomoří nebo citrusovými ostrovy. Kdo se na některý z ostrovů Mallorca, Menorca, Ibiza či Formentera vypraví, a nemusí to být zrovna na některý z last minute zájezdů, na vlastní oči pozná, že ostrovy jsou pestrou směsí tvarů a barev a že se tady na poměrně malém území prolínají různé kultury a společnenské vlivy, stejně jako se tu mísí nejrůznější styly architektury. Malebné scenérie pak dokresluje tyrkysově modré moře, zalesněné vrcholky hor a zatím nedotčený středomořská příroda.

Baleáry tvoří více než 150 ostrovů, avšak pouze 4 hlavní (a mezi turisty také nejznámější) ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera jsou obydleny. Díky příznivé poloze, kdy ostrovy leží jen asi 200 kilometrů od východního pobřeží Španělska, okouzlující a téměř panenské přírodě a stálému slunečnému počasí se řadí k nejpopulárnějším prázdninovým destinacím v Evropě. Každý z ostrovů je něčím unikátní, avšak na každém z nich čekají na jeho návštěvníky na last minute dovolené vyhřáté pláže s jemným písečným povrchem, křišťálově průzračné Středozemní moře, kvalitní hotely a služby poskytované na nejvyšší úrovni a v neposlední řadě také krásná a okouzlující příroda.

Podnebí na Baleárských ostrovech je typicky středomořské, jež je charakteristické stálým slunečným počasím od jara do podzimu a s poměrně velkým počtem srážek v zimním období. Ty dodávají přírodě na ostrovech tolik potřebanou vláhu a ty pak mohou po zbytek roku působit velice živým a svěžím dojmem. Od začátku turistické sezóny, které zde startuje s příchodem jara, až do podzimních měsíců pak na Baleárských ostrovech převládají slunečné dny beze srážek, kdy nebe je jako vymetené či se po obloze honí jen jemné bílé mráčky. Letní období, kdy jsou last minute zájezdy na Baleáry v plném proudu, je charakteristický příjemnými teplotami okolo třiceti stupňů a teplota vody se pohybuje kolem 25 stupňů. Ne nadarmo patří baleárské ostovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera k nejpopulárnějším destinacím pro letní dovolenou, neboť až 300 slunečných dní v roce, vyhřáté písčité pláže a průzračné moře vytvářejí ideální podmínky pro odpočinek a relaxaci.

Na všech ostrovech Mallorca, Menorca, Ibiza, Formentera a dalších se také nachází celá řada jeskyní, které zde za staletí působení vody vznikaly ve vápencovém podloží. Koho jeskyně zajímají, měl by si na dovolené last minute na Baleárech určitě udělat čas a alespoň některé z nich navštívit. Je až neuvěřitelné, že nejrůznějších jeskyní a dokonce celých systémů zde bylo do současnosti nalezeno a prozkoumáno asi 4.000! Jeskyně hrály během historie Baleár vždy svou důležitou roli. První obyvatelé ostrovů v nich žili a v období středověku byly útočištěm pirátů a pašeráků. K nejznáměším jeskynním útvarům na ostrovech patří Sa Gleda, Dračí jeskyně zase ukrývá velké podzemní jezero.

Největším z Baleárských ostrovů je Mallorca. Je o ostrov s velmi bohatou a působivou historií, jejíž zachovalé pozůstatky je možné během last minute zájezdu na Mallorku potkávat téměř na každém kroku. Turisté, kteří se na zájezd na ostrov dopravují letadly, poznají z ostrova jako první jeho hlavní město Palma. A to získalo svůj název zcela oprávněně, protože tyto subtropické dřeviny tady lemují snad každou ulici. Město je plné památek, starobylých kostelů, taveren, kaváren a restaurací, které z dálky lákají k návštěvě svou příjemnou vůní.

Jedním z největších lákadel ostrova Mallorca, které sem nejen na last minute zájezdy každoročně přitahují tisíce turistů z celého světa, jsou však jeho jedinečné pláže. Některé z nich se dokonce řadí k nejkrásnějším plážím celé Evropy. Návštěvníci ostrova se tady mohou slunit v horkých paprscích středomořského slunce či lenošit ve vyhřátém písku jak na dlouhých a písečných plážích, tak také v malých zastrčených zátokách, lemovaných strmými útesy, malých fjordech s nádherně bílým pískem na jejich koncích až po malé a svým způsobem divoké pláže podél členitého pobřeží ostrova Mallorca.

Menorca není sice tak známá jako Mallorca, ale o to klidnější a pohodovější dovolenou tady mohou její návštěvníci na některém ze zájezdů s last minute slevou zažít. Leží asi 40 kilometrů východně od Mallorky a je druhým největším ostrovem Baleár. Téměř polovinu ostrova pokrývá zatím nedotčená příroda a v kombinaci s nádhernými písečnými plážemi podél pobřeží musí chytnou za srdce snad každého z turistů, který na Menorcu v rámci některého zájezdu zavítá. K tomu všemu je potřeba připočítat tyrkysově modré moře podél pobřeží, malé a bíle natřené domky ostrovanů a sytě zeléné stromy, pokrývající zdejší vrcholky dále ve vnitrozemí ostrova Menorca.

Na ostrově Menorca si mohou turisté během svého last minute zájezdu volit ke koupání a opalování ze dvou druhů pláží. Podél jižního a velmi členitého pobřeží ostrova, které svými záhyby vytváří desítky malých zálivů a fjordů, se nalézá celá řada menších pláží s povrchem z jemného bílého písku. Tyto pláže jsou většinou rafinovaně ukryté a svým návštěvníkům skýtají, kromě ideálního místa pro dovádění v čistých vodách Středozemního moře, také dostatek prostoru a současně soukromí. Severní pláže ostrova Menorca jsou naopak delší a rozlehlejší a připomínají spíše pláže letovisek v Řecku nebo Turecku.

Třetím v pořadí co do velikosti ostrovů je Ibiza. Ta se nachází asi 150 kilometrů východním směrem od Valencie a v čase last minute zájezdů patří k vůbec nejoblíbenějším ostrovům celých Baleár. Ti sem míří nejen kvůli čistému moři, plážím se sněhobílým pískem a krásnou přírodou, ale také kvůli zábavě, která rozhodně nekončí s přicházejícím večerem. Ibiza je totiž známá jako ostrov nekonečných párty. Velké množství tanečních klubů, barů a diskoték, častokrát pořádaných přímo pod širým nebem, proslavilo ostrov Ibiza daleko za hranicemi Španělsko a možnost užít si tance a nočního života sem láká každou sezónu nejen na zájezdy typu last minute hlavně mladší ročníky z celé Evropy.

Nejmenším z velké čtyřky je ostrov Formentera. Dle mnohých znalců oblasti je však současně i tím nejkrádnějším. Mořská voda je tady tak průzračná a čistá, že zdejší pláže jsou pravidelně oceňovány nejvyššími známkami za svou čistotu a jsou směle srovnatelné s nejvyhlášenějšími plážemi Karibiku Skvělé last minute dovolené na Baleárských ostrovech tak již nic nestojí v cestě.

Mallorca, Ibiza, Menorca - další odkazy

Mallorca, Ibiza, Menorca - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy na Mallorku, Ibizu, Menorku nebo Formenteru. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy na Mallorku, Ibizu, Menorku nebo Formenteru a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené na Mallorce, Ibize, Menorce nebo Formenteře ušetřit.

Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera jsou ostrovy patřící ke Španělsku. Největším z těchto ostrovů je Mallorca. Hledáte-li vhodné místo kde byste chtěli prožít příjemnou dovolenou, vydejte se sem. Tento velice různorodý ostrov splní všechna vaše přání a vy se budete vracet s nezapomenutelnými zážitky. Tomuto největším Baleárskému ostrovu jsou věnovány také stránky plné informací o Mallorce. Pokud ještě nejste rozhodnuti, který z těchto ostrovů si máte vybrat, možná vám pomůže i srovnání last minute cen zájezdů na Mallorcu, Menorcu nebo Ibizu.

Baleárské ostrovy jsou také vynikajícím místem pro poznávací zájezdy. Mnoho návštěvníků preferuje na své dovolené cestování po historických místech před sluněním se na pláži. Pokud tedy patříte do této skupiny turistů, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů za poznáním Mallorcy, Menorcy a Ibizy. Chcete aby vaše zážitky z dovolené byly jen ty nejhezčí a nevíte kdy je ten správný čas vyrazit na Baleárské ostrovy? Důležitým faktorem pro rozhodování může být i počasí. My vám nabízíme přehled aktuálních teplot v předpovědi počasí na Mallorce.

Mallorca, Ibiza, Menorca - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute na Mallorku, Ibizu, Menorku nebo Formenteru ne? A jinam?

Mallorca, Ibiza, Menorca a nabídka zájezdů na poslední chvíli na Mallorku, Ibizu, Menorku nebo Formenteru vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist