Last minute ostrov Kythira

Ostrov Kythira last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Kythiru. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Kythiru a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Ostrov Kythira - last minute zájezdy

Kythira, nazývaný také Afroditin ostrov, se tyčí z moře jako prodloužený jižní cíp Peloponésu. Jeho rozloha je 284 km2. Jen 23 km mořské hladiny ho dělí od mysu Maleas, což je nejjižnější výběžek Peloponésu. Východní pobřeží je tvořeno zlatavými plážemi a západ strmými útesy přerušovanými množstvím útulných pláží. Pobřeží je dlouhé 80 km a tvoří ho mnoho zálivů různých velikostí a tvarů. Klima ostrova je mírné. Vegetace je na Kythiře bohatá a těší se velkému zájmu botaniků. Charakteristickou rostlinou pro tuto oblast je drobná žlutá květina Semiperviva. Mezi stromy převažují olivovníky a mandlovníky.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Kythiře s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Kythea ResortHotel****
Agia Pelagia

Studio / Apartmán*** PantoniaStudio / Apartmán***
Agia Pelagia

Hotel*** Pelagia BeachHotel***
Agia Pelagia

Hotel*** Porto DelfinoHotel***
Kapsali

Penzion** RomanticaPenzion**
Agia Pelagia

Hotel*** RomanticaHotel***
Agia Pelagia

Hotel*** Romantica ApartmentsHotel***
Agia Pelagia

Hotel*** VenardosHotel***
Agia Pelagia

ostrov Kythira - další odkazy

Ostrov Kythira - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Kythiru, naleznete na stránce slev na zájezdy na Kythiru. Kompletní nabídku zájezdů na Kythiru lze nalézt na stránce zájezdy na Kythiru.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist