Last minute ostrov Mykonos

Ostrov Mykonos last minute

Na této stránce naleznete naši nabídku last minute zájezdů na Mykonos. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou a ještě při tom ušetřit, jste na správném místě.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání levných zájezdů na Mykonos a nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru zájezdu a samozřejmě příjemně strávenou dovolenou.

Ostrov Mykonos - last minute zájezdy

Malebný ostrov Mykonos se nachází ve východní části souostroví Kyklandy v Egejském moři. Každý, kdo vyznává kosmopolitní životní styl, miluje noční život a umí ocenit originální řeckou architekturu, je zde na správném místě. Ze skalnaté země vyrůstají bílé domečky s modrými okenicemi a zábradlími, jsou tu nádherné písečné pláže, vyhlášené restaurace, příjemné hotely, kluby, úžasné kostelíky a kapličky, ale hlavně lidé ze všech konců světa.

Mykonos má typicky středomořské klima s mírnou zimou a horkým suchým létem. Nepřetržitě zde pofukuje vítr Meltemi, což z ostrova činí mekku surfařů a jachtařů. Hlavní město s větrnými mlýny a bílými kostelíky láká množstvím stylových restaurací a kaváren, bohatým nočním životem a maskoty ostrova – pelikány procházejícími se v křivolakých uličkách města.

Objekty s last minute zájezdy

Hotely na Mykonosu s výhodnými zájezdy typu last minute

Jednotlivé objekty se zájezdy typu last minute se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AlkistisHotel***
Agios Stefanos (Mykonos)

Hotel**** Aphrodite BeachHotel****
Kalafatis

Studio / Apartmán*** Elena Studios & SuitesStudio / Apartmán***
Ornos

Hotel**** GiannoulakiHotel****
Glastros

Hotel** MariannaHotel**
Glastros

Hotel** Mina BeachHotel**
Agios Stefanos (Mykonos)

ostrov Mykonos - další odkazy

Ostrov Mykonos - mohlo by vás zajímat

Informaci o tom, kolik je právě dnes možné ušetřit na zájezdu na Mykonos, naleznete na stránce slev na zájezdy na Mykonos. Kompletní nabídku zájezdů na Mykonos lze nalézt na stránce zájezdy na Mykonos.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist