Last minute Španělsko

Španělsko last minute

Láká vás kombinace Španělsko a last minute zájezdy? Chystáte se strávit ve Španělsku dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat strmýmé útesy spadajícími přímo do moře, dlouhé písečné pláže či naopak malé pláže v romantických zátokách na Costa Bravě, pouhých 7 metrů hlubokou, Mrtvému moři podobnou lagunu Mar Menor (Menší moře) s léčivými účinky díky vysokému obsahu solí a jódu na Costa Calidě nebo třeba přírodní park Cabo de Gata s bujnou subtropickou vegetací či panenskou pláž Los Genoveses na Costa de Almeríi? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Španělska. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte ve Španělsku nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Španělska vybíráme

Volga ***
20.7.(Pá) - 29.7.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel*** Volga, Costa del Maresme - foto objektuautobus, polopenze
33.020,- Kč, 20.841,- Kč
Oasis Park Lloret ****
21.7.(So) - 29.7.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel**** Oasis Park Lloret, Costa Brava - foto objektuletecky, polopenze
23.490,- Kč, 14.990,- Kč
Globales Gardenia ***
20.7.(Pá) - 28.7.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Globales Gardenia, Costa del Sol - foto objektuletecky, all inclusive
26.990,- Kč, 17.990,- Kč
Diverhotel Marbella ***
24.7.(Út) - 31.7.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel*** Diverhotel Marbella, Costa del Sol - foto objektuletecky, snídaně
26.190,- Kč, 17.990,- Kč
Palmasol ***
23.7.(Po) - 31.7.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel*** Palmasol, Costa del Sol - foto objektuletecky, polopenze
24.490,- Kč, 16.990,- Kč
Golden Port Salou ****
20.7.(Pá) - 29.7.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel**** Golden Port Salou, Costa Dorada - foto objektuautobus, all inclusive
39.276,- Kč, 27.287,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam ve Španělsku na zájezd typu last minute

V následujících oblastech ve Španělsku máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Španělska

Španělsko - ilustrační fotografie Barcelona Španělsko - ilustrační fotografie

Jihoevropské Španělsko je pro velkou část turistů především zemí slunce a překrásných pláží, které omývají průzračně čisté vody hned dvou moří. Na last minute zájezdu do Španělska k moři si turisté mohou dokonale odpočinout, pochutnat si na zdejší znamenité kuchyni a v neposlední řadě také objevit nádherná místa, na které je Španělsko skutečně bohaté.

Kromě pevninského Španělska náleží ke Španělskému království ještě turisticky velmi populární Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a také Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera, tedy ostrovy Baleárského souostroví, které leží ve Středozemním moři jen několik stovek kilometrů východně od španělských břehů. Last minute zájezdy na španělské ostrovy patří k nejžádanějším hlavně na jaře a na podzim, kdy se pevninské Španělsko na sezónu teprve připravuje, respektive už ji ukončilo.

Pod pojmem Španělsko si asi většina turistů, mířící do španělských letovisek na zájezdy last minute, představí dlouhé písečné pláže u Středozemního moře, ideální pro rodinnou dovolenou, neboť jejich povrch z jemného žlutého písku klesá do mořských vod jen velmi pozvolna. Rodiče se tedy nemusejí obávat pustit své děti do moře samotné, protže většina pláží, které pevninské Španělsko svým návštěvníkům nabízí, není pro koupající se nikterak zrádná. Vlny nebývají velké a proudy pod hladinou se zde nevyskytují. Plážím ve Španělsku, a to zejména těm populárním a hojně navštěvovaným, nechybí nic z turistické vybavenosti, kterou mohou jejich návštěvníci vyžadovat. K dispozici bývají půjčovny plážových lehátek a slunečníků (pokud již nejsou v ceně pobytu v některém z hotelů), sprchy se sladkou vodou, kabinky pro převlékání a další. V blízkosti pláží se obvykle nacházejí stánky s rychlým občerstvením a různé fast - foody, takže pokud někomu na pláži vyhládne, nebo muset pro něco dobrjého k snědku chodit nikam daleko.

Asi nejznámější oblastí pro last minute zájezdy do Španělska je severní část středomořského pobřeží v Katalánské provincii Costa Brava. Divoké pobřeží, jak lze název Costa Brava přeložit, začíná severně od katalánského hlavního města Barcelona a táhne se až směrem k hranici, kde sousedí Španělsko s Francií. Na jihu pak přechází v oblast známou jako Costa del Maresme. Costa Brava se začala orientovat na cestovní ruch ve druhé polovině minulého století, kdy se na katalánském břehu příjemně prohřátého Středozemního moře začaly budovat první prázdninové resorty, jako například Lloret de Mar. V současné době je celá Costa Brava lemována celou řadou hotelových komplexů a dalších ubytovacích zařízení nejrůznějších kategorií a kvality.

Na Costa Bravě se bude líbit hlavně milovníkům moře, slunce a písečných pláží. Vedle dlouhých písečných pláží, které Divoké pobřeží a vlastně celé Španělsko proslavili na celém světě, se tady nacházejí i malé romantické zátoky s klidnými plážemi, na kterých si mohou jejich návštěvníci užívat soukromí a ničím nerušenou relaxaci. A i když je tato část Španělska oblíbená nejen pro last minute zájezdy především kvůli zdejším plážím, v blízkosti se nachází také celá řada historických památek a dalších zajímavostí.

Costa Dorada, nebo také Zlaté pobřeží, je oblast podél Středozemního moře jižně od Barcelony. Je oblíbeným místem jak pro standardní dovolenou u moře, tak i zájezdy last minute, především kvůli širokým plážím s písečným povrchem a příjemnému počasí. Zdejším centrem je město Tarragona s množstvím antických a středověkých památek a za návštěvu stojí také městečko Sitges, kde Costa Dorada plynule přechází v Costa del Azahar.

Costa del Azahar je dalším krásným kouskem pobřeží v oblíbené prázdninové destinaci Španělsko. Pobřeží pomerančového květu, jak lze název tohoto regionu přeložit, měří na délku přes 120 kilometrů a právě zde se nacházejí výstavní písčité pláže v populárních letoviscích Oropesa del Mar nebo Torreblanca, ale také malé pláže, rafinovaně ukryté v malých zátokách mezi skalami. Jde o kraj výjimečný nejen svým klimatem, ale i přírodou a krajinou. Těsně u moře se nacházejí dlouhé pláže s jemným pískem, které dále do vnitrozemí přecházejí v úrodné sady a ty se pak zvedají do pohoří El Maestrazgo. Last minute zájezdy na Costa del Azahar patří k velmi oblíbeným.

Costa Tropical leží mezi pobřežím Costa del Sol a Costa de Almería u Středozemního moře v provincii Granada. Majestátné útesy, malebné zátoky a překrásné pláže thoto regionu jsou symbolem pro celé Španělsko a dovolenou u moře. Costa Tropical nabízí svým návštěvníkům rozlehlé písečné pláže a příjemné subtropické klima. Příznivci pasivního odpočinku a lenošení na plážích si tady mohou v čase last minute zájezdu pro svou relaxaci vybrat jak z malých pláží na ukrytých zátokách, tak z velkých rodinných pláží s veškerým komfortem. Aktivní jedinci si mohou vyzkoušet celou řadu vodních sportů, pro které je Španělsko ideálním místem, ke kterým patří například windsurfing, jízda na vodním skůtru, potápění, rybaření, vodní lyžování a další.

Španělsko - další odkazy

Španělsko - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Španělska. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Španělska a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené ve Španělsku ušetřit.

Rozhodujete se, kde strávit vaši dovolenou? Zajímají vás (kromě slunce, moře a pláží) také historie a památky? Pak by vaše volba mohla padnout právě na Španělsko.

Tato země tance, býčích zápasů a fiesty nabízí skvosty v podobě historických měst. Ptáte se, jací lidé zde žijí a co vlastně může Španělsko turistům nabídnout? Možné odpovědi na vaše otázky najdete na webu, který se na Španělsko specializuje. Dalším pomocníkem při výběru zájezdů do této destinace můžou být informace o aktuálním počasí ve Španělsku.

Španělsko - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Španělska ne? A jinam?

Španělsko a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Španělska vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist