Last minute Arabské emiráty

Arabské emiráty last minute

Láká vás kombinace Arabské emiráty a last minute zájezdy? Chystáte se strávit ve Spojených arabských emirátech dovolenou a ještě ušetřit? Toužíte poznat Emirates Palace, nejnákladnější hotel na světě s interiéry ze zlata a mramoru v Abu Dhabi, nejluxusnější hotel světa Burj Al Arab připomínající lodní plachtu v Dubaji nebo třeba uvidíte Portugalskou pevnost s názvem Bitnah,Jste vášnivými potápěči přímo se nabízí pobřeží Khor Fakkanu můžete tu vidět mořské želvy, různé druhy barevných tropických rybek, barakudy a krásné korály. A pro ty odvážnější – můžete se zde potkat i se žraloky! v Fujairahu? Pak jste na správné adrese.

Pomocí formuláře vlevo můžete začít pohodlně vyhledávat v naší nabídce atraktivních zájezdů do Spojených arabských emirátů. Tu pro vás každou hodinu aktualizujeme, aby byla vždy co nejčerstvější. Tak vybírejte a prožijte ve Spojených arabských emirátech nezapomenutelnou dovolenou za fantastickou cenu.

Z výhodných zájezdů do Spojených arabských emirátů vybíráme

Ibis Al Rigga ****
31.5.(Čt) - 8.6.(Pá), 8 nocí
Hotel Hotel**** Ibis Al Rigga, Dubaj - foto objektuletecky, polopenze
35.390,- Kč, 18.290,- Kč
Sheraton Jumeriah... *****
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel***** Sheraton Jumeriah Beach, Dubaj - foto objektuletecky, polopenze
38.790,- Kč, 21.990,- Kč
Ja Ocean View ****
2.6.(So) - 9.6.(So), 7 nocí
Hotel Hotel**** Ja Ocean View, Dubaj - foto objektuletecky, polopenze
39.590,- Kč, 24.590,- Kč
Doubletree By... *****
31.5.(Čt) - 7.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel***** Doubletree By Hilton Resort & Spa Marjan Island, Ras Al Khaimah - foto objektuletecky, all inclusive
38.290,- Kč, 23.990,- Kč
Doubletree By... *****
1.6.(Pá) - 9.6.(So), 8 nocí
Hotel Hotel***** Doubletree By Hilton Hotel Ras Al Khaimah, Ras Al Khaimah - foto objektuletecky, all inclusive
35.490,- Kč, 22.390,- Kč
Habtoor Grand... *****
1.6.(Pá) - 8.6.(Pá), 7 nocí
Hotel Hotel***** Habtoor Grand Resort A Spa, Dubaj - foto objektuletecky, polopenze
35.090,- Kč, 22.390,- Kč
Oblasti s last minute zájezdy

Kam ve Spojených arabských emirátech na zájezd typu last minute

V následujících oblastech ve Spojených arabských emirátech máme vždy alespoň jeden hotel, do kterého se můžete vydat na dovolenou se slevou, neboť u něj došlo ke snížení ceny nejméně jednoho zájezdu oproti původní ceně katalogové.

Last minute zájezdy do Spojených arabských emirátů

Blue Souk Arabské emiráty - ilustrační fotografie Arabské emiráty - ilustrační fotografie

Podnebí Spojených Arabských emirátů je od subtropického po tropické s velmi řídkými srážkami, které přicházejí nejčastěji v zimě. Déšť se však často vypaří, ještě než dopadne na zem. Od května do října jsou extrémní dusna. Zejména v zimě a na začátku léta vane severozápadní vítr nazývaný Shamal a ten přináší spousty písku a prachu. Ve vnitrozemí panuje suché pouštní klima.

Vaše dovolená, pořízená třeba z last minute nabídky vám umožní se přesvědčit, že v oázách rostou datlové palmy, akácie a eukalypty. Poušť má vegetaci velmi skrovnou, sestávající z odolných trav a trnitých keřů. Původní zvířata byla intenzivním lovem téměř vyhubena. Zbytky antilop a leopardů jsou nyní chráněny. V moři jsou k vidění především makrely, tuňáci, málo žraloků a občas velryby. Jejich počet však díky znečištění rapidně klesá.

Arabské emiráty - další odkazy

Arabské emiráty - mohlo by vás zajímat

Naší kompetní nabídku zájezdů naleznete v sekci zájezdy do Spojených arabských emirátů. Zajímá-li vás konkrétní výše slev, přejděte na stránku aktuální slevy na zájezdy do Spojených arabských emirátů a zjistěte si, kolik můžete momentálně na dovolené ve Spojených arabských emirátech ušetřit.

Úchvatné stavby, luxus na každém kroku, prosluněné pláže a úžasný podmořský život. To je jen malý výčet toho, co patří k last minute zájezdům do Arabských emirátů.

Jak se kde oblékat, co si můžete v Emirátech dovolit a čeho se naopak vyvarovat? Na tyto otázky a mnohé jiné hledejte odpovědi na stránkách zaměřených na Arabské emiráty. Popisují zajímavá místa jednotlivých emirátů, poradí s ubytováním, doporučí co navštívit za historické památky a také se dozvíte, jaká je aktuální předpověď počasí v Arabských emirátech.

Tato exotická země se též stala cílem mnoha návštěvníků v rámci zájezdeů za poznáním. V několika dnech můžete procestovat a seznámit se s větší částí této orientální destinace. Podívejte se, jaké se právě teď poznávací zájezdy do Arabských emirátů nabízejí a třeba si vyberete trochu netradiční zájezd.

Arabské emiráty - alternativní last minute nabídky

Na výhodný zájezd last minute do Spojených arabských emirátů ne? A jinam?

Arabské emiráty a nabídka zájezdů na poslední chvíli do Spojených arabských emirátů vás nezaujala? Však to také nejsou jediné last minute zájezdy, které momentálně nabízíme. Zkuste nějakou jinou destinaci, ve které můžete strávit příjemnou dovolenou a ještě ušetřit.

Hledat last minute

Hledat last minute

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist