Lyžařské zájezdy Puy Saint Vincent

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Puy Saint Vincent. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Puy Saint Vincent strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Puy Saint Vincent, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Puy Saint Vincent.

Lyžařské zájezdy do Puy Saint Vincent

Zájezdy Puy Saint Vincent - ilustrační fotografie Zájezdy Puy Saint Vincent - ilustrační fotografie Zájezdy Puy Saint Vincent - ilustrační fotografie

Francouzská lyžařská oblast Puy Saint Vincent se nachází západním směrem od Brianconu v údolí Valouise. Je považována za menší oblast, ale s mnoha širokými sjezdovkami. Je velmi dobře přístupná díky perfektnímu přepravnímu systému. Celá oblast se pyšní nezapomenutelným výhledem na okolní vrcholky alpských hor a masivu Ecrins. Najdeme zde asi 60 km dobře upravených lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti obsluhovaných 16 lanovkami a vleky.

Díky blízkosti oblastí Serre Chévalieru, Les Deux Alpesu, Alpe d´Huezu a Via Lattea - Sestriéru si můžete vybrat z mnoha lyžařských možností. Na milovníky freestyle jízdy tu čekají svahy ledovce La Blance. I na běžkaře je zde pamatováno a je jim zde k dispozici asi 40 km běžkařsých tratí vedoucí údolím Narreyroux v blízkosti národního parku Ecrinsu, Pusterleským a Gyrským údolím.

Výhody:
- oblast bohatá na sluneční svit a sněhovou nadílku
- nádherná příroda podtržená přítomností národnío parku Ecrinsu
- vrcholky hor dosahují až 4100 m.n.m. a utvářejí tak perfektní atmosféru oblasti Puy Saint Vincentu
- asi 60 km lyžařských sjezdovek převážně pro záčátečníky a pokročilé lyžaře
- lanovka L´Arlesiannena vedoucí na horu La Pendine nám dává možnost sjet středně těžkou sjezdovku s převýšením 1350 m
- možnost zažít perfektní lyžování v prašanu v údolí Narreyroux
- blízkost oblastí Serre Chévalier, Les Deux Alpes, Alpe d´Huez a Via Lattea - Sestriére
- snowpark s mnoha přírodními překážkami, boardercrossem a skoky
- možnost lyžování večer nedaleko lanovky Excapade
- 40 km běžkařských tratí
- další sportovní možnosti - výlety na sněžnicích, zimní turistika, sáňkování, paragliding, jízdy s psím spřežením, bruslení na ledě, bazén, tenis a squash.

Nevýhody:
- stále větší počet zastaralých vleků než moderních lanovek
- ne příliš dobrá infrastruktura
- menší počet černých sjezdovek, což z oblasti dělá místo vhodné spíše pro rodiny s dětmi, začátečníky a mírně pokročilé lyžaře
- nedostatek sněhových děl
- slabší vybavenost ubytovacích kapacit

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Puy Saint Vincent

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Puy Saint Vincent žádné hotely s volnými termíny.
Puy Saint Vincent - další odkazy

Zájezdy na hory do Puy Saint Vincent - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Puy Saint Vincent? Širokou nabídku ubytování v Puy Saint Vincent nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Puy Saint Vincent - alternativní nabídky

Lyžování v Puy Saint Vincent vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Puy Saint Vincent nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Francii skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist