Lyžařské zájezdy Valmeinier - Valloire

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Valmeinier nebo Valloire. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Francie a chcete v Valmeinier nebo Valloire strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Valmeinier nebo Valloire, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Valmeinier nebo Valloire.

Lyžařské zájezdy do Valmeinier nebo Valloire

Zájezdy Valmeinier - Valloire - ilustrační fotografie Zájezdy Valmeinier - Valloire - ilustrační fotografie Zájezdy Valmeinier - Valloire - ilustrační fotografie

Francouzská lyžařská oblast Valmeinier - Valloire se nachází v samém středu údolí Maurienne v Savojských Alpách v blízkosti nároních parků La Vanoisu a Les Ecrinsu. Najdeme zde asi 150 km dobře upravovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti obsluhovaných 33 vleky a lanovkami. Je to ideální místo pro strávení vaší dovolené.

Oblast Valmeinier - Valloire patří mezi nejnavštěvovanější oblasti Francie. Naleznete zde skvělé sněhové podmínky zaručené jak díky umělému zasněžování, tak i díky severní orientaci svahů sjezdovek. Lyžovat zde můžete od prosince až do dubna. Oblast je tvořena 4 hlavními středisky - Valmeinirem, Valloirenm Gros Creyem, Crey du Quartem a Setazem.

Na snowboardisty a zkušené lyžaře jsou zde k dispozici sjezdovky na horách Gros Crey a Crey du Quart, kde se nachází i snowpark s half-pipem a mnoha přírodními překážkami. Ani na běžkaře zde není zapomenuto a čeká tu na ně 55 km tratí, které vedou zdejší krásnou přírodou. Lyžovat si můžete zajet například i do střediska Val Thorens, kam se dostanete pomocí lanovky ze sousedního střediska Orelle.

Lyžaři začátečníci ocení dostatek modrých a zelených sjezdovek nad vesnicí. Z těch nejznámějších modrých sjezdovek tu vám je k dispozici Petit Dejeuner, Reine des Prés a sjezdovka vedoucí z hory Grand Plateau. Červené sjezdovky tu najdeme na Crey de Quartu a Le Gros Creyu. A na nejzkušenější lyžaře tu čekají obtížné černé sjezdovky Olympique, Cascade a Grandes Droze.

Z dalších sportovních aktivit tu na Vás čeká noční lyžování, bazén, sauna, fitness centrum, bowling, paragliding, jízda na saních s psím spřežením, bruslení na ledě, let na rogalu a výlet na sněžnicích. Večer se můžete jít pobavit s přáteli do nějaké restaurace, baru či na diskotéku.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Valmeinier nebo Valloire

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Valmeinier nebo Valloire žádné hotely s volnými termíny.
Valmeinier - Valloire - další odkazy

Zájezdy na hory do Valmeinier nebo Valloire - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Valmeinier nebo Valloire? Širokou nabídku ubytování v Valmeinier nebo Valloire nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Francie a lyžování

Valmeinier - Valloire - alternativní nabídky

Lyžování v Valmeinier nebo Valloire vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do Valmeinier nebo Valloire nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Francii skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist