Lyžařské zájezdy Bormio

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Bormia. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Bormiu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Bormia, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Bormia.

Lyžařské zájezdy do Bormia

Právě se nacházíte na 3. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy do Bormia do Itálie. Více informací o lyžařských zájezdech do Bormia naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Bormia

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Bormiu žádné hotely s volnými termíny.
Bormio - další odkazy

Zájezdy na hory do Bormia - mohlo by vás zajímat

Městečko Bormio patří ke známým lyžařským střediskům v oblasti Alta Valtelina. Někomu může připadat trochu snobské, ale zimní dovolená v Bormiu to je záruka sněhu na sjezdovkách, upravené běžecké trasy a hlavně vyžití i mimo sjezdovky.

Lyžování v Bormiu vyhledávají především zkušenější lyžaři, protože sjezdovky jsou zde značeny většinou červeně a černě. Díky dobré poloze Bormia a perfektní sněhové pokrývce, se zde každoročně koná závod Světového poháru alpských disciplín. A už jen to je velkým lákadlem, proč Bormio navštívit.

V Bormiu nemusíte trávit dny pouze na svazích. Nabídka aprés-ski je bohatá a po aktivně stráveném dni přijde jistě vhod. Podrobnější informace o Bormiu naleznete na webu zaměřeném na tuto italskou lyžařskou oblast.

Nepřesvědčilo vás Bormio o svých kvalitách a raději byste zvolili jiné místo pro vaši zimní dovolenou? Podívejte se na nabídku dalších lyžařských zájezdů do Itálie a určitě si vyberete.

Itálie je zemí, kterou můžete navštívit jak v létě tak i v zimě. Krásná místa nestačíte projet všechna a budete se sem vždycky rádi vracet. Jaké jsou možnosti ubytování v Itálii naleznete v nabídce zájezdů na vlastní dopravu.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist