Lyžařské zájezdy Cortina d'Ampezzo

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Cortiny d'Ampezzo. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Cortině d'Ampezzo strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Cortiny d'Ampezzo, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Cortiny d'Ampezzo.

Lyžařské zájezdy do Cortiny d'Ampezzo

Zájezdy Cortina d'Ampezzo - ilustrační fotografie Zájezdy Cortina d'Ampezzo - ilustrační fotografie Zájezdy Cortina d'Ampezzo - ilustrační fotografie

Cortina d'Ampezzo je jedním z nejznámějších horských středisek na světě, ne nadarmo je nazýváno „Perla Dolomit“. Leží v širokém, lesy a loukami plném údolí, obklopené vysokými horami Antelao, Sorapiss, la Croda da Lago, la Croda Rossa, Tofana a Monte Cristallo. Nádherná je také hřebenem Pomagagnon vytvořená přírodní stěna, která tvoří kulisu této obce s tisíciletou historií.

Za hranicemi Itálie se stal region známý díky pořádání Zimních olympijských her v roce 1956, a proto přitahuje zejména lyžaře. Vedle nejrůznějších sjezdovek v jedinečné horské scenérii zaručuje úžasně strávenou dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete. K tomu si ještě přidejte nádech mezinárodní atmosféry a srdečné lidi.

Dobrodružství v Cortině začíná v půlce 19. století, kdy angličtí horolezci objevili tuto oblast, protože se v té době stalo módou lezení na nejvyšší a nejkrásnější hory na kontinentě. Se svými 140 km sjezdovek, které jsou součástí okruhu Dolomiti Superski, je Cortina dnes jedním z nejpopulárnějších lyžařských středisek a každoročně zde tráví svojí dovolenou mnoho nadšenců zimních sportů. K hlavním lyžařským areálům patří Caloria, Cristallo a Pocol-Tofana.

K nejvíce fascinujícím a lákavým trasám patří sjezdovky, jako například ta olympijská z roku 1956, Forcella Staunies kde se odvážlivci spouští volným pádem po černočerné trati až k průsmyku Tre Croci nebo trasa „Velké války“, která vede kolem starých tunelů a střílen z první světové války. Z Cortiny se také dostanete na Sella Rondu, legendární lyžařský okruh v Dolomitech. Chcete-li blíže prozkoumat kouzlo sněhu a krajiny, můžete podniknout výlet na sněžnicích nebo zvolit jednu z běžkařských tratí.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Cortiny d'Ampezzo

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Villa ArgentinaHotel***
Cortina d´Ampezzo

Hotel*** Villa ArgentinaHotel***
Cortina d´Ampezzo

Cortina d'Ampezzo - další odkazy

Zájezdy na hory do Cortiny d'Ampezzo - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Cortině d'Ampezzo? Širokou nabídku ubytování v Cortině d'Ampezzo nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist