Lyžařské zájezdy Cortina d'Ampezzo

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Cortiny d'Ampezzo. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Cortině d'Ampezzo strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Cortiny d'Ampezzo, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Cortiny d'Ampezzo.

Lyžařské zájezdy do Cortiny d'Ampezzo

Zájezdy Cortina d'Ampezzo - ilustrační fotografie Zájezdy Cortina d'Ampezzo - ilustrační fotografie Zájezdy Cortina d'Ampezzo - ilustrační fotografie

Cortina d'Ampezzo je jedním z nejznámějších horských středisek na světě, ne nadarmo je nazýváno „Perla Dolomit“. Leží v širokém, lesy a loukami plném údolí, obklopené vysokými horami Antelao, Sorapiss, la Croda da Lago, la Croda Rossa, Tofana a Monte Cristallo. Nádherná je také hřebenem Pomagagnon vytvořená přírodní stěna, která tvoří kulisu této obce s tisíciletou historií.

Za hranicemi Itálie se stal region známý díky pořádání Zimních olympijských her v roce 1956, a proto přitahuje zejména lyžaře. Vedle nejrůznějších sjezdovek v jedinečné horské scenérii zaručuje úžasně strávenou dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete. K tomu si ještě přidejte nádech mezinárodní atmosféry a srdečné lidi.

Dobrodružství v Cortině začíná v půlce 19. století, kdy angličtí horolezci objevili tuto oblast, protože se v té době stalo módou lezení na nejvyšší a nejkrásnější hory na kontinentě. Se svými 140 km sjezdovek, které jsou součástí okruhu Dolomiti Superski, je Cortina dnes jedním z nejpopulárnějších lyžařských středisek a každoročně zde tráví svojí dovolenou mnoho nadšenců zimních sportů. K hlavním lyžařským areálům patří Caloria, Cristallo a Pocol-Tofana.

K nejvíce fascinujícím a lákavým trasám patří sjezdovky, jako například ta olympijská z roku 1956, Forcella Staunies kde se odvážlivci spouští volným pádem po černočerné trati až k průsmyku Tre Croci nebo trasa „Velké války“, která vede kolem starých tunelů a střílen z první světové války. Z Cortiny se také dostanete na Sella Rondu, legendární lyžařský okruh v Dolomitech. Chcete-li blíže prozkoumat kouzlo sněhu a krajiny, můžete podniknout výlet na sněžnicích nebo zvolit jednu z běžkařských tratí.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Cortiny d'Ampezzo

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán*** Apartmány FioriStudio / Apartmán***
San Vito di Cadore

Hotel**** AuronzoHotel****
Cortina d´Ampezzo

Hotel*** BarisettiHotel***
Cortina d´Ampezzo

Hotel**** BoiteHotel****
Borca di Cadore

Hotel*** CacciatoriHotel***
Cortina d´Ampezzo

Hotel**** Grand Hotel MisurinaHotel****
Misurina

Hotel**** Grand Hotel MisurinaHotel****
Misurina

Hotel**** Grand MisurinaHotel****
Misurina

Hotel**** LadiniaHotel****
San Vito di Cadore

Hotel**** LajadiraHotel****
Cortina d´Ampezzo

Hotel** LavaredoHotel**
Misurina

Hotel*** LavaredoHotel***
Misurina

Hotel*** MajoniHotel***
Cortina d´Ampezzo

Hotel*** MenardiHotel***
Cortina d´Ampezzo

Cortina d'Ampezzo - další odkazy

Zájezdy na hory do Cortiny d'Ampezzo - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Cortině d'Ampezzo? Širokou nabídku ubytování v Cortině d'Ampezzo nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

27.11.2017
Exotická dovolená na Kubě

Osmi denní pobyt Karibik a Stř. Amerika – Kuba – Varadero v termínu 7.12. (Čt) – 14.12. (Čt) s all inclusive za 23.947,-. Gran Caribe… [více]

13.11.2017
Jedinečná cena Egypt – Hurghada

Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist