Lyžařské zájezdy Folgaria / Lavarone

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Folgarie nebo Lavarone. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete ve Folgarii nebo Lavarone strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Folgarie nebo Lavarone, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Folgarie nebo Lavarone.

Lyžařské zájezdy do Folgarie nebo Lavarone

Zájezdy Folgaria / Lavarone - ilustrační fotografie Zájezdy Folgaria / Lavarone - ilustrační fotografie Zájezdy Folgaria / Lavarone - ilustrační fotografie

Rozsáhlé sněhové plochy s mírnými vyvýšeninami, zasazené mezi příkré skalní stěny, to jsou náhorní plošiny Folgaria, Lavarone a Luserna. Nabízejí pestré, převážně středně těžké svahy nejen pro alpské lyžování, ale především pro severské.

Jen 18 km od výjezdu Rovereto Nord z brennerské dálnice se rozkládá lyžařský „kolotoč“ Ski Tour dei Forti, který je spojen s těmito obcemi. Ta poslední, Luserna, si stále zachovává jazykovou zvláštnost: Je obývána cimbriansky mluvící menšinou a určitě i z tohoto důvodu stojí za návštěvu. Více se o středohornoněmeckém jazyku, který je zde doma téměř 1000 let, dozvíte ve starém domě cimbrianského původu.

Podobně jako v Luserně očekávají turisty i ve Folgarii a Lavarone nádherné uličky, útulné malé bary a také italský způsob života.

Sjezdovky jsou připraveny přijmout každého lyžaře. Je jedno jestli na lyžích začínáte nebo jste již zkušený lyžař, díky nenáročnosti svahů si zde zalyžuje opravdu každý.

K lyžařské a snowboardové nabídce se připojují náročné běžkařské tratě, které se táhnou daleko za trentinskou plošinu. Běžkaři si mohou „zajezdit“ ve třech běžkařských centrech Passo Coe, Forte Cherle a Malga Millegrobbe, které je také dějištěm stejnojmenné mezinárodní světové soutěže. Přístup ke všem třem centrům umožňuje skipas Circuito Nordic, který je platný v jedenácti běžkařských oblastech Trentina.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Folgarie nebo Lavarone

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Al CervoHotel***
Lavarone

Hotel*** MonteverdeHotel***
Lavarone

Folgaria / Lavarone - další odkazy

Zájezdy na hory do Folgarie nebo Lavarone - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování ve Folgarii nebo Lavarone? Širokou nabídku ubytování ve Folgarii nebo Lavarone nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist