Hotel

Hotel Amerikan

Fotografie k objektu

Hotel Amerikan, Livigno Hotel Amerikan, Livigno Hotel Amerikan, Livigno Hotel Amerikan, Livigno Hotel Amerikan, Livigno
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Itálie Oblast Livigno Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Hotel Amerikan leží jen 100 m od sjezdových tratí části Carosello. Tvoří jej 36 pěkně zařízených pokojů ve dvou budovách.Hotel Amerikan leží jen 100 m od sjezdových tratí části Carosello. Tvoří jej 36 pěkně zařízených pokojů ve dvou budovách. Moderní hotel, který v roce 2015 prošel rekonstrukcí, nabízí svým klientům skvělou polohu, a to jen pár kroků od sjezdovek, výbornou kuchyni, kvalitní služby a širokou vybavenost včetně relaxačního centra s bazénem. Hotel je tvořen 2 budovami, hlavní částí s 28 pokoji comfort a superior a vedlejší budovou (dependancí) s 8 jednoduše zařízenými pokoji. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi i náročné klienty.Vybavení celku: recepce, restaurace, bar, společné prostory s připojením na internet WiFi, společenská místnost s TV, kuřácká místnost, dětský koutek, lyžárna, parkoviště, garáž (za poplatek)Vzdálenosti: od centra - Livigno 1.50 m, - sjezdové tratě Livigno – Carosello 100.00 m, - sjezdové tratě Livigno – Mottolino 2.00 km, - od hotelu 100.00 m

Vybavení pokojů: příslušenství, fén, SAT-TV, telefon, trezor, WiFi připojení k internetu, téměř všechny balkón Dependance: jednoduše zařízené pokoje, které se nachází ve vedlejší budověComfort: dvou až čtyřlůžkové pokoje (dvě pevná lůžka s možností dvou přistýlek)Superior: zrekonstruované a prostornější dvou až čtyřlůžkové pokoje (dvě pevná lůžka s možností dvou přistýlek, cena na vyžádání)
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist