Lyžařské zájezdy Madesimo

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Madesima. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Madesimu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Madesima, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Madesima.

Lyžařské zájezdy do Madesima

Zájezdy Madesimo - ilustrační fotografie Zájezdy Madesimo - ilustrační fotografie Zájezdy Madesimo - ilustrační fotografie

Italské zimní středisko Madesimo leží v nadmořské výšce 1550 m, na hranicích se Švýcarskem, na úpatí průsmyku Passo della Spluga. Nabízí jistotu sněhu od listopadu až do května a v případě nepříznivého počasí sníh zajistí moderní zasněžovací zařízení.

Celé údolí Valle Splugai s ostatními skiareály nabízí přes 500 kilometrů sjezdovek, bohatou nabídku pro běžkaře, trasy pro lyžařské túry a je tak ideální cílem pro milovníky zimních sportů. Paragliding nebo rogalo patří už jen k vrcholům nabídky pro volný čas v Madesimu, kde pestrý sportovní den můžete zakončit v jednom z barů, kin nebo nočních klubů.

Lyžování je zajištěno v nadmořské výšce 1550 – 2984 metrů. Celkem ve skiareálu Madesimo najdete 55 km sjezdovek, z toho je 20 km značeno modře, 28 km červeně a 7 km černě. Na svahy vás vyvezou necelé dvě desítky vleků a lanovek o celkové kapacitě téměř 24 tisíc osob za hodinu. Najdete zde také neupravené svahy s hlubokým sněhem pro freeride a pro snowboardisty a freestylisty jsou k dispozici snowparky. Na sjezdovce Vanoni najdete dobře udržované halfpipe a na sjezdovce Val di Lei funpark pro odvážné freestylisty.

Z vrcholku Pizzo Groppera vede známý náročný sjezd Canalone, který se neupravuje, má průměrný sklon 36 stupňů a je určený jen pro hodně zkušené lyžaře. Běžkařské tratě v blízkém okolí (délka 25 km) jsou rozmanité a náročné, ale trochu hůře dosažitelné, s autem to ale není žádný problém. Mimo upravené lyžařské svahy si můžete také vyzkoušet heliskiing, snowtubing nebo pěší turistiku.

Také pro děti je zde připravena bohatá nabídka. Italové jsou známi jako národ milující děti a tak zde najdete hlídání dětí, lyžařskou školku, oddělené svahy pro děti, 3 dětské vleky nebo třeba dětskou diskotéku.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Madesima

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Madesimu žádné hotely s volnými termíny.
Madesimo - další odkazy

Zájezdy na hory do Madesima - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Madesimu? Širokou nabídku ubytování v Madesimu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist