Lyžařské zájezdy Sestriere / Via Lattea

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Sestriere nebo Via Lattea. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Sestriere nebo Via Lattea strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Sestriere nebo Via Lattea, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Sestriere nebo Via Lattea.

Lyžařské zájezdy do Sestriere nebo Via Lattea

Zájezdy Sestriere / Via Lattea - ilustrační fotografie Zájezdy Sestriere / Via Lattea - ilustrační fotografie Zájezdy Sestriere / Via Lattea - ilustrační fotografie

Známá oblast Sestriere / Via Lattea se nachází asi 80 km od města Turín ležícího na západě Itálie. Malou částí zasahuje i na území Francie. Utvořila se spojením lyžařských středisek Sestriére, Claviére, Sansicario, Pragelat, Cesane, Sauze d´Oulx a francouzského střediska Mongenevre. Celou oblast propojuje přepravní systém lanovek a vleků. Oblast s nádherným názvem Via Lattea, čili "Mléčná dráha", patří mezi nejrozsáhlejší lyžařské oblast Alp. V roce 1997 se zde pořádalo Mistrovství světa a roku 2006 zde proběhly 20. Zimní olympijské hry. Ve středisku Pragelat byl kvůli olympijským hrám vybudován nový lyžařský areál, kde se odehrávaly běžecké a skokanské disciplíny.

400 km skvěle propojených lyžařských sjezdovek bez nutnosti zout si lyže z nohou, je v Itálii opravdovou raritou, která stojí za vaši návštěvu. Lyžařské sjezdovky všech stupňů obtížnosti, od hrozivé vypadajících černých svahů, přes mnoho tradičních a nenáročných sjezdovek až po možnost užít si lyžování ve volném terénu nebo nočního lyžování na závodní trati Giovanni Agnelliho jsou lákadla vskutku obrovská. Vyznavači heliskiingu zde mají také své možnosti a v Sauze d´Oulx je obrovský funpark s mnoha překážkami. Pokud na lyžích teprve začínáte, vůbec se nemusíte obávat, protože zde funguje několik lyžařských škol a cvičných svahů kde si můžete v klidu své první lyžařské krůčky vyzkoušet.

Ani běžkaři nepřijdou zkrátka. 100 km upravených tratí mezi nimiž jsou i náročné,závodní stopy ze Zimních olympijských her vedoucích v Pragelatu slibují krásné zážitky. O nedostatek sněhu na svazích se v případě nutnosti postará dokonalý systém umělého dosněžování. A když už budete unaveni za sněhu, je zde široký výběr dalších sportovních aktivit v místním sportovním komplexu. Nutno podotknout, že vše za dobré ceny.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Sestriere nebo Via Lattea

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Sestriere nebo Via Lattea žádné hotely s volnými termíny.
Sestriere / Via Lattea - další odkazy

Zájezdy na hory do Sestriere nebo Via Lattea - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Sestriere nebo Via Lattea? Širokou nabídku ubytování v Sestriere nebo Via Lattea nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist