Lyžařské zájezdy Tre Valli

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Tre Valli. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Itálie a chcete v Tre Valli strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Tre Valli, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Tre Valli.

Lyžařské zájezdy do Tre Valli

Zájezdy Tre Valli - ilustrační fotografie Zájezdy Tre Valli - ilustrační fotografie Zájezdy Tre Valli - ilustrační fotografie

Tre Valli je lyžařský region v samém srdci lyžařského spojení Dolomiti Superski. Tři lyžařská střediska Alpe Lusia, Falcade a Pass San Pellegrino nabízí celkem 100 km nejrůznějších sjezdovek. Rodiny s dětmi a milovníci zimních sportů se tu určitě budou cítit velice spokojeně. Díky nejmodernějším zasněžovacím zařízením je v Tre Valli sníh zaručen a můžete zde tak příjemně strávit svojí zimní dovolenou. Lyžování, snowboarding, běžky, freeriding nebo carving, to vše zde můžete okusit, protože Tre Valli je perfektní zimní sportovní středisko.

Běžkaři zde najdou na 62 km běžeckých stop a mohou si na nich vychutnat pohled na okolní malebnou krajinu. Děti se zde mohou naučit lyžovat podobně jako rodiče v lyžařských školách, které nabízí různé kurzy. Snowboardisté a freestylisté mohou vyzkoušet své umění ve třech různých snowparcích, kde každý může ukázat co v něm je anebo se naučit i něco nového. Problémy se sněhem zde vůbec nemají, protože sjezdovky jsou zasněžované a lyžařská oblast je sjízdná od nadmořské výšky 1150 m do 2469 m. Široké a prázdné svahy s téměř výhradně italskými lyžaři zvou k bezstarostnému lyžování.

Část oblasti ve vesničce Falcade má ideální polohu v půvabném údolí, obklopené nejkrásnějšími vrcholky Dolomit. Můžete zde strávit zimní dovolenou v nadmořské výšce 1560 m, přímo na svazích. Připněte si lyže a z hotelu se vydejte údolím k sedačkové lanovce, která vás vyveze vzhůru do hor. Pokud vyrazíte brzy ráno, můžete si projet jako první lyžaři čerstvě upravené sjezdovky. Také mimo sjezdovky nabízí Tre Valli nejrůznější zimní aktivity, např. snowtubing, sáňkování, výlety na sněžnicích, zimní turistiku nebo jízdu na saních tažených koňmi a pokud to pro vás nebude dostačující můžete si také vyzkoušet lyžařská střediska v okolí jako je Sella Ronda, Obereggen, Civetta nebo na ledovec Marmolada při zakoupení rozšířeného skipasu.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Tre Valli

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** BelvedereHotel***
Falcade

Studio / Apartmán** Casa SomedaStudio / Apartmán**
Moena

Hotel*** CristalloHotel***
Passo San Pellegrino

Hotel*** Debra ParkHotel***
Moena

Hotel*** FanesHotel***
Moena

Hotel*** FanesHotel***
Moena

Hotel**** FanesHotel****
Moena

Studio / Apartmán** MoenaStudio / Apartmán**
Moena

Hotel**** MolinoHotel****
Falcade

Hotel**** MolinoHotel****
Falcade

Studio / Apartmán*** Residence AdlerStudio / Apartmán***
Moena

Studio / Apartmán*** Residence ConcordiaStudio / Apartmán***
Caviola

Studio / Apartmán*** Residence Concordia & MalibúStudio / Apartmán***
Caviola

Studio / Apartmán*** Residence PanoramaStudio / Apartmán***
Falcade

Tre Valli - další odkazy

Zájezdy na hory do Tre Valli - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Tre Valli? Širokou nabídku ubytování v Tre Valli nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Itálie a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist