Hotel

Hotel Grünwald s bazénem

Fotografie k objektu

Hotel Grünwald s bazénem, Val di Fiemme / Obereggen Hotel Grünwald s bazénem, Val di Fiemme / Obereggen Hotel Grünwald s bazénem, Val di Fiemme / Obereggen Hotel Grünwald s bazénem, Val di Fiemme / Obereggen Hotel Grünwald s bazénem, Val di Fiemme / Obereggen
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Itálie Oblast Val di Fiemme / Obereggen Místo Cavalese Možné způsoby dopravy Vlastní Možné stravování Polopenze Počet lůžek v pokojích 2 Celkový počet termínů v nabídce 22 Ceny za osobu od 13.840,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Poloha
hotel má strategickou polohu blízko centra městečka Cavalese (300 m), lyžařský areál Cavalese – Alpe Cermis 500 m, Pampeago – Skicentrum Latemar 7 km, zastávka skibusu 50 m.

Ubytování
hotel nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích (16 m²), mají koupelnu, WC, TV, fén, telefon, většina má balkon, čtyřlůžkové pokoje jsou s palandou.

Vybavení
recepce, restaurace, výtah, dětská herna, bar, parkoviště, společenská místnost s TV,  lyžárna,  welness centrum otevřeno až od ledna (16:00-19:00) – malý bazén, sauna, turecká lázeň. Zdarma Wi-fi  a parkoviště (limitované).

Cena nezahrnuje
Povinný příplatek: silvestrovská večeře 0-6,9 let zdarma, 7-14,9 let 17,50 €, ostatní 35 €, pobytová taxa 2 € osoba/noc.Nepovinný příplatek: jednolůžkový  pokoj, dětská postýlka na vyžádání zdarma.Domácí zvířata: malých rozměrů povolena na vyžádání.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist