Německo lyžařské zájezdy

Lyžařské zájezdy Německo

Chystáte se na lyžování a cílem vaší cesty má být Německo? Vyberte si z naší aktuální nabídky lyžařských zájezdů a prožijte v Německu skvělou zimní dovolenou.

Formulář pro vyhledávání lyžování v Německu je předvyplněný, stačí pouze zadat termín (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Německa. Nabízené zájezdy do Německa pořádají několika sezónami prověřené a samozřejmě pojištěné cestovní kanceláře.

do Německa - lyžařské oblasti

Lyžařské zájezdy do Německa

Aktuálně nabízíme lyžařské zájezdy do Německa do následujících lyžařských oblastí a regionů.

   Zimní dovolená a lyžování Německo

   Zugspitze Tegernsee Schliersee Berchtesgadener

   Pro zimní turisty ze zahraničí je Německo stále oblíbenější destinací. Německé Alpy jsou jeho nejmalebnější částí. Lyžařská střediska nejsou tak rozsáhlá, ale přesto příjemná s orientací spíše na rodinné lyžování a levnější pobyty. Horní Bavorsko nabízí vše, co si jen zimní sportovec může přát. Nejvýše položeného lyžařské středisko v Německu, na hoře Zugspitze, umožňuje fantastický pohled na celou krajinu německých Alp. V jihozápadní části Bavorska se setkává švábsko-bavorská kopcovitá země s malebným podhůřím Alp v regionu Westallgäu. Tato oblast přitahuje hlavně obrovskou nabídkou běžkařských stop a tras pro zimní turistiku. Sjezdovky jsou většinou mírné a ideální pro rodiny s dětmi. Nedaleko ležící horský řetězec Nagelfluhkette v Bregenzerwaldu vyhledávají již zkušení lyžaři a také snowboardisté.

   Když budeme jmenovat přímo střediska pak prvním bude Berchtesgarden, malebné horské městečko proslulé hlavně zdravým klimatem, zasazené do krásného prostředí Chiemgauerských Alp. Reit im Winkl je zase známý vytrvalým sněžením a lyžování je zde zaručeno ještě na konci jara a také je vhodný pro ty, kteří s lyžováním teprve začínají. Oberstdorf je druhým nejnavštěvovanějším místem Německa co se týče lyžování. Obec je známá hlavně kvůli skokanským můstkům kde každoročně začíná proslulé turné čtyř můstků. Garmisch - Partenkirchen neznají jen lyžaři, ale také ti, kdo si rádi po namáhavém dni odpočinou, protože je to zároveň lázeňské město. Oblast Sauerland se nachází ve Vestfálsku a je orámována několika pohořími. Jako součást pohoří Rheinische Schiefergebirge ji tvoří především bukové a smrkové lesy. Region je známý také jako „země tisíce kopců“. Nejvyšší hory Langenberg, Hegekopf a Kahle Asten nabízejí skvělou zábavu pro milovníky zimních sportů.

   Proč tedy zvolit Německo pro lyžařskou dovolenou? Jeho velkou výhodou je, že je dopravně dobře dostupné, neplatíte nikde dálniční známky a střediska se, co do kvality, vyrovnají těm v ostatních zimních destinacích.

   Německo - další odkazy

   Zájezdy na hory do Německa - mohlo by vás zajímat

   Nabídku dalších hotelů a apartmánů v Německu lze nalézt na stránce lyžování Německo. Veškeré ubytování nabízí cestovní kancelář VLNA.cz, která se na lyžování v Alpách dlouhodobě specializuje.

   Německo - alternativní nabídky

   Na lyžování do Německa ne? A co jiné hory?

   Naše nabídka lyžařských zájezdů do Německa vás nezaujala? Zkuste nějakou jinou destinaci kde si budete moci též užít skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další (a určitě též dobré) tipy na lyžovačku a zimní dovolenou.

   Hledat zájezd

   Hledat zájezd

   pobytové
   lyžařské
   Novinky

   Novinky

   30.1.2018
   Téměř 50% sleva Arabské emiráty

   Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

   15.1.2018
   Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

   Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

   3.1.2018
   Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

   Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

   Kontakty

   Kontakty

   • Call centrum Praha222 745 416
   • Prodejna Chomutov474 721 045
   Aktuální výše slev na zájezdy

   Největší slevy na zájezdy

   Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

   O e-zajezdy.cz

   O e-zajezdy.cz

   Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

   Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

   Také provozujeme

   VLNA.cz, 2018

   TOPlist