Hotel

Hotel Seimler

Fotografie k objektu

Hotel Seimler, Berchtesgadener Land Hotel Seimler, Berchtesgadener Land Hotel Seimler, Berchtesgadener Land Hotel Seimler, Berchtesgadener Land Hotel Seimler, Berchtesgadener Land
Typ ubytování Hotel Kategorie *** Destinace Německo Oblast Berchtesgadener Land Místo Berchtesgaden Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Poloha
Uprostřed národní parku Berchtesgaden uprostřed náherné dechberoucí přírody s nejvyššími vrcholky Německa. Nadmořská výška hotelu 550 m. n. m. Nejbližší nákupní možnosti cca 2 km od hotelu. V okolí velké množství lyžařských sjezdovek, běžeckých tras a také dráhy pro sáňkování. Nedaleko se nachází známé jezero Konigseee.

Vybavení
Recepce, lobby, úschovna lyžařského vybavení, parkování zdarma, restaurace, kavárna, terasa, zahrada.
Wellness centrum: Vnitřní bazén (7:00 - 22:00), sauna (14:00 - 22:00) -pro děti od 12 let v doprovodu dospělé osoby. Stolní tenis.

Ubytování
Příjemně vybavené 2-3 lůžkové pokoje. Koupelna - sprcha/vana, wc, fén, dvojpostel, satelitní televize, telefon, možnost připojení wi-fi.

Informace o stravování
Snídaně: formou bufetu

Večeře: Servírované - 3 chodové menu.

All inclusive: Snídaně formou bufetu. Obědový balíček. Odpolední svačinka po skončení lyžování (např. polévka a drobné občerstvení). Večeře formou 3 chodového menu.
Alkoholické nápoje - pivo, víno (destiláty nejsou zahrnuty v all inclusive) od 10:00 do 22:00 hodin.
Nealkoholické nápoje, voda,káva, čaj od 10:00 do 22:00 hodin.
Stravování začíná první den v 16:00 a končí poslední den snídaní.

Doporučení pořadatele
Příjemný hotel v tradičným bavorském stylu národoním parku Berchtesgaden obklopený jedinečnou horskou přírodou, vhodný pro rodinnou i individuální turistiku, ale také pro skupiny.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist