Lyžařské zájezdy Amadé

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Amadé. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Amadé strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Amadé, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Amadé.

Lyžařské zájezdy do Amadé

Zájezdy Amadé - ilustrační fotografie Zájezdy Amadé - ilustrační fotografie Zájezdy Amadé - ilustrační fotografie

Lyžařská oblast Salzburger Sportwelt vznikla v 80. letech minulého století, a je tak trochu i připomínkou hudebního génia Wolfganga Amadea Mozarta. Některé lanovky se např. jmenují Flying Mozart nebo Papageno. Pro mládež jsou spíš určeny názvy vleků jako např. Snow Spaces nebo Space Jet. Toto vše najdete v regionu s devíti lyžařskými středisky, která jsou velice rozmanitá, ale přitom stejně tak dokonale do sebe zapadající.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Amadé

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Garni RansburgerhofHotel***
Flachau

Amadé - další odkazy

Zájezdy na hory do Amadé - mohlo by vás zajímat

Největší rakouská oblast Amadé je ideálním místem v zimě pro lyžaře a v létě pro cyklisty. Tato oblast neomezených možností je již dlouhou dobu zapsána na špici s nabídkou sportovního vyžití. Mnoho lidí sem každoročně zavítá strávit na svazích s kvalitním sněhem, obklopených úchvatným panoramatem okolních hor, hodiny nekonečného lyžování, aby je pak vystřídaly příjemné chvilky odpočinku při relaxaci v lázních. A v neposlední řadě též užít si zdejší upřímnou pohostinnost. Pokud vás láká Amadé coby místo vaší dovolené a chcete získat ještě více informací o tomto rakouském fenoménu, navštivte stránky věnované právě oblasti Amadé. Spousta turistů jistě ocení i možnost podívat se na aktuální počasí a předpověď na několik dní dopředu.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist