Hotel

Hotel Gut Unterhof

Fotografie k objektu

Hotel Gut Unterhof, Amadé Hotel Gut Unterhof, Amadé Hotel Gut Unterhof, Amadé Hotel Gut Unterhof, Amadé Hotel Gut Unterhof, Amadé
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Rakousko Oblast Amadé Místo Filzmoos Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Poloha
hotel se nachází na klidném místě 1090 m.n.m., 700m od centra Filzmoosu, 750m od superkamrketu.

Vybavení
recepce 7-22h, lobby, Wifi, lyžárna, botárna, výtah, parkoviště zdarma, garáže za poplatek, restaurace, jídelna, bar, kavárna, terasa, fitness, nekuřáský objekt.

Wellness - 300m2
pro děti od 4 let.
panoramatický bazén s vodopádem (29°C) a s čajovým barem, venkovní vyhřívaný bazén, sauna a relaxační místnost. Masáže za poplatek.

Ubytování
2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vybavené koupelnou/WC, fénem, koupací plášť a přezuvky k dispozici zdarma, obývací část se rozkládací sedačkou, mini bar za poplatek, rádio, telefon, Sat Tv, Wifi.

Informace o stravování
Snídaně: formou bufetu, koutek se zdravou víživou

Večeře: 4chodové menu se salátovým barem
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist