Hotel

Hotel Gut Unterhof

Fotografie k objektu

Hotel Gut Unterhof, Amadé Hotel Gut Unterhof, Amadé Hotel Gut Unterhof, Amadé Hotel Gut Unterhof, Amadé Hotel Gut Unterhof, Amadé
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Rakousko Oblast Amadé Místo Filzmoos Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Poloha
hotel se nachází na klidném místě 1090 m.n.m., 700m od centra Filzmoosu, 750m od superkamrketu.

Vybavení
recepce 7-22h, lobby, Wifi, lyžárna, botárna, výtah, parkoviště zdarma, garáže za poplatek, restaurace, jídelna, bar, kavárna, terasa, fitness, nekuřáský objekt.

Wellness - 300m2
pro děti od 4 let.
panoramatický bazén s vodopádem (29°C) a s čajovým barem, venkovní vyhřívaný bazén, sauna a relaxační místnost. Masáže za poplatek.

Ubytování
2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vybavené koupelnou/WC, fénem, koupací plášť a přezuvky k dispozici zdarma, obývací část se rozkládací sedačkou, mini bar za poplatek, rádio, telefon, Sat Tv, Wifi.

Informace o stravování
Snídaně: formou bufetu, koutek se zdravou víživou

Večeře: 4chodové menu se salátovým barem
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist