Lyžařské zájezdy Dachstein West a Lammertal

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Dachsteinu West nebo Lammertalu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Dachsteinu West nebo Lammertalu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Dachsteinu West nebo Lammertalu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Dachsteinu West nebo Lammertalu.

Lyžařské zájezdy do Dachsteinu West nebo Lammertalu

Právě se nacházíte na 2. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy do Dachsteinu West nebo Lammertalu do Rakouska. Více informací o lyžařských zájezdech do Dachsteinu West nebo Lammertalu naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Dachsteinu West nebo Lammertalu

Litujeme, ale v současnosti nenabízíme v Dachsteinu West nebo Lammertalu žádné hotely s volnými termíny.
Dachstein West a Lammertal - další odkazy

Zájezdy na hory do Dachsteinu West nebo Lammertalu - mohlo by vás zajímat

Lyžařská oblast Dachstein West je velice oblíbená u rodin s dětmi, kterým nabízí skvělé možnosti zábavy ve svých střediscích. Turisté sem přijíždějí nejen v zimě na sjezdovky, ale také v létě za turistikou. Aktuální zprávy a informace o tom, co všechno Dachstein West nabízí, jaké je aktuální počasí a další zajímavé tipy, naleznete na stránkách zaměřených na Dachstein West.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist