Hotel

Hotel Sport-und Erlebnishotel Gosau

Fotografie k objektu

Hotel Sport-und Erlebnishotel Gosau, Dachstein West a Lammertal Hotel Sport-und Erlebnishotel Gosau, Dachstein West a Lammertal Hotel Sport-und Erlebnishotel Gosau, Dachstein West a Lammertal Hotel Sport-und Erlebnishotel Gosau, Dachstein West a Lammertal Hotel Sport-und Erlebnishotel Gosau, Dachstein West a Lammertal
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Rakousko Oblast Dachstein West a Lammertal Místo Gosau Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Hotel v blízkosti oblíbené lyžařské oblasti Dachstein West. Krytý bazén se saunou.

centrum cca 400 m. Sáňkařská dráha, cvičný vlek a dráha na curling u hotelu.

105 pokojů, vstupní hala, restaurace, bar, sportovní jizba, výtah, lyžárna.

pokoje (A1B): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2D): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, cca 26 m2. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, telefonem, sat. TV, trezorem. Rodinné pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka), cca 29 m2. Vybavení jako A2D, navíc balkon. Rodinné pokoje (A2E): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka), cca 50 m2, vybavení jako A2D, navíc balkon.

polopenze: bohatá snídaně formou bufetu, k večeři menu o 4 chodech nebo bufet včetně salátového bufetu. Vánoční a silvestrovské menu.

taneční večery.

Za poplatek
jízdy na saních tažených koňmi, krytý tenisový kurt, biliár a stolní fotbálek.

Wi­Fi připojení v lobby zdarma.

krytý bazén (7 x 4 m), sauna a fitness.

Za poplatek
masáže.

dětská postýlka pouze na vyžádání v CK. 6 dní v týdnu hlídání dětí s programem (v době prázdnin). V rámci hlídání dětí bar s džusy.

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 8 €/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/4 noci, 19.12.-3.1. sobota, neděle/7 nocí, 30.1.–26.2. sobota/7 nocí, 10.12.-18.12. denně/3 noci.

Vlek / lanovka
cca 1,5 km (Hornspitz)

Sjezdovka
cca 1,5 km

Běžecká stopa
cca 50 m

Skibus
u hotelu Půjčovna lyží: cca 1,5 km Lyžařská škola: cca 1,5 km Zimní turist. stezky: u hotelu
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist