Hotel

Hotel Sporthotel Dachstein West

Fotografie k objektu

Hotel Sporthotel Dachstein West, Dachstein West a Lammertal Hotel Sporthotel Dachstein West, Dachstein West a Lammertal Hotel Sporthotel Dachstein West, Dachstein West a Lammertal Hotel Sporthotel Dachstein West, Dachstein West a Lammertal Hotel Sporthotel Dachstein West, Dachstein West a Lammertal
Typ ubytování Hotel Kategorie *** Destinace Rakousko Oblast Dachstein West a Lammertal Místo Annaberg Celkový počet termínů v nabídce0
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme.
Poloha
v centru obce Annaberg v údolí Lammertal s výhledem na salzburské Dolomity, 150 m od lanovky, asi 100 m od obchodů, barů, restaurací a autobusové zastávky, asi 260 m od zimní turistické trasy Heufigurenweg, asi 1 km od sportovního centra.

Vybavení
recepce, jídelna, bar, kavárna a TV místnost, výtah, úschovna lyží, wellness (sauna, parní lázeň, infračervená kabina, odpočívárna). Parkování na veřejném parkovišti v ceně (asi 150 m od hotelu).

Ubytování
pokoje mají sprchu/WC, fén, TV, telefon, WiFi zdarma, částečně terasu; k dispozici jsou 2lůžkové pokoje (cca 19-24 m2) některé s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje (29-38 m2) pro 3-5 osob se 2 oddělenými pokoji a na vyžádání pokoje superior, které mají navíc ledničku, trezor a balkón s výhledem do údolí.

Informace o stravování
Snídaně: bufetové
Večeře: menu o 3 chodech s výběrem hlavního jídla, salátový bufet

Doporučení pořadatele
Sporthotel v centru malé vesnice Annaberg v údolí Lammer je vhodný pro rodiny, páry i menší skupinky.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist