Lyžařské zájezdy Grossarltal

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Grossarltalu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Grossarltalu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Grossarltalu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Grossarltalu.

Lyžařské zájezdy do Grossarltalu

Zájezdy Grossarltal - ilustrační fotografie Zájezdy Grossarltal - ilustrační fotografie Zájezdy Grossarltal - ilustrační fotografie

Moderní lyžařská oblast s pestrou nabídkou sjezdovek, zárukou sněhu a také s bohatou nabídkou lyžařských terénů pro celé rodiny s dětmi. To jsou trumfy, kterými se vyznačuje údolí Grossarltal. Mimo jiné je Grossarltal také jakousi „mekkou“ pro pěší turisty. Položen je asi 70 kilometrů jižně od Salcburku a je rozdělen na 2 části – Grossarl a Hüttschlag.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Grossarltalu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Alte PostHotel****
Grossarl

Grossarltal - další odkazy

Zájezdy na hory do Grossarltalu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Grossarltalu? Širokou nabídku ubytování v Grossarltalu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist