Lyžařské zájezdy Hochkönigs Winterreich

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Hochkönigs Winterreichu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Hochkönigs Winterreichu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Hochkönigs Winterreichu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Hochkönigs Winterreichu.

Lyžařské zájezdy do Hochkönigs Winterreichu

Zájezdy Hochkönigs Winterreich - ilustrační fotografie Zájezdy Hochkönigs Winterreich - ilustrační fotografie Zájezdy Hochkönigs Winterreich - ilustrační fotografie

S téměř 35 moderními lyžařskými vleky a lanovkami, 150 kilometry perfektně upravovaných a značených sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti, stejně jako s lákavými sjezdy v hlubokém sněhu, nabízí lyžařská houpačka mezi středisky Maria Alm, Dienten a Mühlbach ty nejlepší zážitky z lyžování a také skvěle prožité lyžařské zájezdy do Rakouska. Téměř ze všech zdejších sjezdovek mají návštěvníci skiareálu Hochkönig Winterrech krásný výhled na majestátné kulisy nedalekého masivu Hochkönig.

Sněhové a zimní radovánky jsou pod vrcholkem Hochkönig samozřejmě na prvním místě. Vzhledem k tomu, jaké se zde nabízejí skvělé sněhové podmínky, si tu každý může splnit svůj zimní sen a zažít tady jedinečné lyžařské zájezdy v jednom z nejvyhledávanějších skiareálu celého Rakouska. Ať už tradičně jízdou na dvou lyžích, či raději v halfpipe na snowboardu nebo na lyžařské skialpinistické túře stranou všeho. Zimní říše Winterreich Hochkönig má pro své hosty, kteří se nechali zlákat na lyžařské zájezdy právě do této oblasti, přichystáno téměř vše. Dobře upravované sjezdovky, moderní vleky a fantastické freeridové se tady postarají o pestrost a různorodost zimní dovolené v Rakousku.

Třpytící se čerstvě napadnutý prašan, široké a dostatečně prostorné sjezdovky, jedinečná možnost pro skialpinistické túry. To vše je materiál, který je jako z lyžařského snu. Zimní říše pod horou Hochkönig nabízí tuto rozmanitost pro všechny milovníky lyžování, freestylu a sjezdů mimo upravené tratě, kteří sem přicestují na lyžařské zájezdy užít si dokonalé zimní zábavy. Některé zdejší sjezdovky jsou již známy i za hranicemi oblasti Winterreich, zatímco ostatní zatím zůstávají tajným tipem skupinek opravdových znalců. Ti, kteří si během zimy raději prohlížejí hory z údolí, mají také v okolí masivu Hochkönig dostatek možností. Na běžkách, pří bruslení, pěší turistice po zasněžených lesích nebo raději na zamrzlých hladinách zdejších jezer. Nebo se můžete při sáňkování pustit ostrými zatáčkami z kopce dolů na přírodní sáňkařské dráze.

V lyžařské oblasti Hochkönig Winterreich jsou děti na prvním místě a orientace na příjemnou dovolenou pro rodiny s dětmi je tady patrná téměř všude. Mnoho zábavných akcí pro ty nejmenší udělá z vaší rodinné zimní dovolené nezapomenutelný zážitek. A Schneewutzel, chlupatý maskot Hochkönigu, je samozřejmě všude přítomen. Hodně legrace si děti od 2 let užijí 7 dní v týdnu v dětské školce přímo u střední stanice lanovky Aberg. Děti, které do regionu Hochkönig Winterreich přicestují na lyžařské zájezdy se svými rodiči, se mohou od 3 let zúčastnit lyžařského kursu v Maria Almu, Mühlbachu a Dientenu, kde budou v dobrých rukou vyškolených instruktorů.

Aby bylo možné zpříjemnit hostům oblasti Hochkönig Winterreich ještě více lyžařskou zábavu, nabízí se každou zimní sezónu z většiny zdejších středisek pohodlná kyvadlová autobusová doprava, která příznivce sjezdového lyžování doveze až k lanovkám. Schneewutzel-Shuttle-Bus jezdí permanentně přes místní centrum a bere každého, kdo má lyže nebo snowboard. Zimní radovánky bez auta, tak zní heslo v centru Maria Almu, protože v zimě mohou návštěvníci nechat své auto u místa ubytování a soustředit se tak jen na kouzlo svahů. Milovníci bujné zábavy zde budou trochu zklamáni, protože aprés - ski program je tu poměrně slabý.

Celkem nabízí lyžařská oblast Winterreich Hochkönig vyznavačům sjezdového lyžování a snowboardingu 55 sjezdovek o celkové délce 150 kilometrů. Z toho je přes 50 kilometrů značeno modře, necelých 85 kilometrů červeně a 15 kilometrů černě. Na svahy vyveze sjezdaře 19 lyžařských vleků, 9 sedačkových a 5 kabinkových lanovek s celkovou přepravní kapacitou 51.000 osob za hodinu. 85% všech sjezdovek je v případě nepříznivého počasí možno uměle zasněžovat.

Nejdelšími sjezdovkami skiareálu Hochkönig - Winterreich je černý Mühlbach Ostabfahrt, který je současně nejtěžší tratí celé oblasti, který dosahuje délky 3.5 kilometru, Langeck Hintermoos s délkou úctyhodných 9 kilometrů a sjezd z vrcholku Langeck do malebné vesničky Maria Alm o délce 2 kilometrů. Noční lyžování nabízí vlek Simmerllift v Maria Almu, kde jsou sjezdovky uměle osvětlené. Zahřát se pak můžete v Schirmbaru u Postalmu.

Ve středisku Dienten am Hochkönig je pro malé i velké připravená kilometr dlouhá sáňkařská dráha Grünegg, která je večer osvětlená. K dispozici je také občerstvení, bar a vlastní půjčovna saní. V Maria Almu na západě oblasti Winterreich jsou dvě sáňkařské dráhy: Gasthof Jufen o délce 2 kilometrů a Gasthof Kronreith s délkou 1 a půl kilometru. V Mühlbachu na východní straně regionu Hochkönig / Winterreich se pak nachází přírodní sáňkařská dráha o délce téměř 1 kilometr.

V lyžařské oblasti Winterreich Hochkönig jsou také pro začátečníky i profesionály určené funparky v Maria Almu, Dientenu i Mühlbachu. Kromě toho je po celé oblasti v provozu mnoho dalších easy parků s rainbow boxem, dráhou s vlnami, easy kickerem a straight boxem.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Hochkönigs Winterreichu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Almhotel KopphütteHotel***
Mühlbach am Hochkönig

Penzion*** KoidlPenzion***
Maria Alm

Hochkönigs Winterreich - další odkazy

Zájezdy na hory do Hochkönigs Winterreichu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Hochkönigs Winterreichu? Širokou nabídku ubytování v Hochkönigs Winterreichu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist