Lyžařské zájezdy Innsbruck

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Innsbrucku. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Innsbrucku strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Innsbrucku, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Innsbrucku.

Lyžařské zájezdy do Innsbrucku

Zájezdy Innsbruck - ilustrační fotografie Zájezdy Innsbruck - ilustrační fotografie Zájezdy Innsbruck - ilustrační fotografie

Jen pár kilometrů od hlavního tyrolského města Innsbrucku, ležícho na řece Inn, se nacházejí výborná zimní lyžařská střediska. Je jich celkem devět a vytvářejí Olympia SkiWorld s 285 km sjezdovek. K přepravě mezi nimi mohou lyžaři využít bezplatných skibusů. Lákadlem pro mezinárodní klientelu nejsou jen velkolepé horské kulisy, ale také nádherné město s kulturními nabídkami.

V roce 1964 a 1976 se v Innsbrucku konaly olympijské hry, a tím si tato oblast získala pověst sportovního střediska první třídy. Kdo chce spojit sportovní aktivity s šarmem krásného města s kulturními programy a památkami, je zde na správném místě. Za lyžováním je ale potřeba urazit pár kilometrů.

Devět lyžařských středisek zahrnuje Olympia SkiWorld Innsbruck. Jedná se o Nordpark (Seegrube), Glungezer, Patscherkofel, Mutterer Alm, Axamer Lizum, Kühtai, ledovec Stubai, Schlick 2000 a Rangger Köpfl / Oberperfuss. Všechny tyto lyžařské oblasti se nacházejí před branami města Innsbrucku. Autem, nebo bezplatným skibusem trvá jízda mezi nimi 30 až 75 minut.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Innsbrucku

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Bon AlpinaHotel***
Igls

Hotel*** Gasthof StanglHotel***
Thaur

Innsbruck - další odkazy

Zájezdy na hory do Innsbrucku - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Innsbrucku? Širokou nabídku ubytování v Innsbrucku nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist