Lyžařské zájezdy Kaprun / Zell am See

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Kaprunu nebo Zell am See. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Kaprunu nebo Zell am See strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Kaprunu nebo Zell am See, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Kaprunu nebo Zell am See.

Lyžařské zájezdy do Kaprunu nebo Zell am See

Právě se nacházíte na 3. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy do Kaprunu nebo Zell am See do Rakouska. Více informací o lyžařských zájezdech do Kaprunu nebo Zell am See naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Kaprunu nebo Zell am See

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** LukasmayrHotel***
Bruck

Hotel**** LukasmayrHotel****
Bruck

Hotel*** MargareteHotel***
Zell am See

Studio / Apartmán*** MühleStudio / Apartmán***
Kaprun

Studio / Apartmán*** Ponyhof SulzbachStudio / Apartmán***
Fusch an der Glocknerstrasse

Penzion*** RiederPenzion***
Kaprun

Hotel*** RömerhofHotel***
Fusch an der Glocknerstrasse

Penzion*** StadlmühlePenzion***
Gries im Pinzgau

Hotel*** St. FlorianHotel***
Kaprun

Hotel*** St.HubertushofHotel***
Zell am See

Hotel**** Tauern Spa KaprunHotel****
Kaprun

Hotel**** ToniHotel****
Kaprun

Hotel**** ToniHotel****
Kaprun

Kaprun / Zell am See - další odkazy

Zájezdy na hory do Kaprunu nebo Zell am See - mohlo by vás zajímat

Neomezené možnosti v lyžování, snowboardingu, jízdě na běžkách a zábavy naleznete v rakouské oblasti Kaprun / Zell am See. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších lyžařských oblastí v Rakousku obzvlášť pro zkušené lyžaře, protože je zde dostatek náročných sjezdovek. Aktuální stav a předpověď počasí naleznete na webu, který se zaměřuje svými informacemi na oblast Kaprun / Zell am See. Přijeďte navštívit toto království zábavy a určitě nebudete litovat.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist