Lyžařské zájezdy Murau / Lachtal

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do Murau Lachtalu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Rakouska a chcete v Murau Lachtalu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do Murau Lachtalu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do Murau Lachtalu.

Lyžařské zájezdy do Murau Lachtalu

Zájezdy Murau / Lachtal - ilustrační fotografie Zájezdy Murau / Lachtal - ilustrační fotografie Zájezdy Murau / Lachtal - ilustrační fotografie

Po modernizaci nabízí lyžařská oblast dvě moderní 6-sedačkové lanovky a 7 lyžařských vleků, 40 km modrých, červených i černých sjezdovek, které je z větší části možno i uměle zasněžovat, dále 15 tras lyžařských tras a celkem 150 hektarů velký skiareál na slunném místě. Vzhledem k nadmořské výšce 1 600 – 2 222 metrů a výkonnému zasněžovacímu systém včetně zásobníku s kapacitou 107 milionů litrů vody patří Lachtal k jedné z nejzasněženějších lyžařských oblastí ve východních Alpách.

Přátelskost k dětem je v Lachtalu napsána opravdu VELKÝM písmem: Co je v Kinder-Lachtalu nabízeno, může být viděno a je ideální pro děti a začátečníky. S kouzelným kobercem, vlekem Teddy-Seillift, mini-slalomem, barevnými postavičkami, vlnami, hledáním pokladu, dětským taxi …. A co navíc, děti do 6 let jezdí zdarma v doprovodu rodičů na všech lanovkách!

Tak se stala lyžařská oblast Lachtal velkými kroky top zimní destinací a jedním z nejpopulárnějších lyžařských středisek ve Štýrsku. Toto nezůstalo utajeno před nezávislými odborníky lyžařského testu International Ski Area-test a tak od nich resort získal další ocenění, mj. za nejlepší zasněžovací systém a také za tým zachránařů. Všichni lachtalští lyžařští návštěvníci jsou navíc spokojeni s příznivým poměrem cena/služby, protože ceny ubytování byly i po modernizaci střediska jen mírně upraveny a dokonce se nabízejí zajímavé slevy pro mládež do 25 let.

Také v tradičních horských chatách, které zvou k odpočinku a après-ski, se lyžaři i snowboardisté mohou občerstvit za přijatelné ceny. Mimochodem skipasy 8-Murtaler-Skiberge a Steiermark-Joker platí také v Lachtalu. Lachtal je vzdálený jen hodinu jízdy od Salzburgu a dvě hodiny od Vídně. Vstupní bod do běžkařských stop je za Lachtalhausem, trasa Lachtal nabízí 2,5 km dlouhý okruh na tzv. Reifbodenu, k tomu je ještě k dispozici 2,5 km klasickým a 2,5 km bruslařským stylem.

Za sedmero (lyžařskými) horami regionu Murtal, hned za Schladmingskými Taury, na vás čeká pohádková lyžařská zábava. Zejména rodiny s malými i většími dětmi najdou v pohoří Nockbergen kolem Murau atraktivní nabídku. Z Murau i z okolních obcí St. Lorenzen a St. Georgen se můžete dobře dostat do okolních lyžařských areálů. Jedený skipas umožňuje přístup k Turracher Höhe, Kreischbergu, Grebenzenu, Lachtalu, Hohentauern, Präbichlu a k Frauenalpe, domovské hoře Murau.

Murtal s Kreischbergem, Frauenalpe a Grebenzen nabízí lyžování v nadmořské výšce 810 – 2 140 metrů, připraveno je 61 km sjezdových tratí, z toho je 27 km značeno modře, 23 km červeně a 11 km černě. Dobře přístupné, většinou mírné až středně těžké sjezdovky, dělají z lyžování v Murtalu potěšení. Obzvláště pro rodiny s dětmi je přátelský lyžařský areál Grebenzen. Ale i pro zkušené lyžaře je zde k dispozici FIS sjezdovka.

Na Kreischbergu láká lyžaře vedle černých sjezdovek u vleku Rosenkranzlift také sjezd do údolí od horní stanice lanovky. Se zařízením, které bylo postaveno u příležitosti snowboardového Mistrovství světa v roce 2003, si drží také tu nejlepší pověst mezi zkušenými snowboardisty. Na náhorní plošině a kolem horní stanice kabinkové lanovky poskytuje lyžařským a snowboardovým začátečníkům ty nejlepší podmínky.

Jedna z nejdelších běžkařských tras vede nádhernou zimní krajinou přírodního parku Grebenzen. Krajinně také velmi atraktivní a především se zárukou sněhu je výšková trasa na Kreischbergu. Dobrou fyzickou kondici vyžaduje stopa Buckelhubenloipe v Murau. Ze St. Lorenzenu se můžete napojit na přibližně 300 kilometrů dlouhou běžkařskou síť tras v Oberen Murtalu.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do Murau Lachtalu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Alpenhotel LanzHotel****
Hohentauern

Murau / Lachtal - další odkazy

Zájezdy na hory do Murau Lachtalu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v Murau Lachtalu? Širokou nabídku ubytování v Murau Lachtalu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Rakousko a lyžování

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist