Lyžařské zájezdy St. Moritz / Engadin

Právě se nacházíte v sekci lyžařských zájezdů do St. Moritze nebo Engadinu. Pokud se chystáte na lyžařský zájezd do Švýcarska a chcete v do St. Moritzu nebo Engadinu strávit svou dovolenou, jste na správném místě.

Vyhledávací formulář je předpřipravený pro vyhledávání lyžařských zájezdů do St. Moritze nebo Engadinu, stačí pouze zadat termín vaší zimní dovolené (popřípadě upřesnit další požadavky) a stisknout tlačítko Vyhledat lyžařské zájezdy do St. Moritze nebo Engadinu.

Lyžařské zájezdy do St. Moritze nebo Engadinu

Zájezdy St. Moritz / Engadin - ilustrační fotografie Zájezdy St. Moritz / Engadin - ilustrační fotografie Zájezdy St. Moritz / Engadin - ilustrační fotografie

Lyžařská oblast St. Moritz - Engadin se nachází v regionu Graubüden, v blízkosti jezera Moritzer See. Najdeme zde mnoho luxusních hotelů obklopených horským masivem Berninagruppe. K dispozici nám tu je asi 350 km dobře udržovaných lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti obsluhovaných 57 lanovkami a vleky.

St. Moritz je oblíbený hlavně u bohatší klientely a naproti tomu se občas pozapomíná na to, že i Engadin je velmi dobrá a luxusní lyžařská oblast. Středisko St. Moritz má velmi bohatou historii, roku 1928 a 1948 zde proběhly švýcarské Olympijské hry a roku 2003 se zde konalo Mistrovství světa v alpském lyžování. Tato oblast je bohatá na dostatek sněhu a sluneční paprsky.

Část střediska St. Moritzu tzv. St. Moritz - Dorf je tvořena krásnými staršími luxusními hotely a naopak část St. Moritz - Bad je známá hlavně léčivými prameny a lázněmi. Středisko Celerina je místem s olympijskou bobovou dráhou, která je unikátní hlavně proto, že je jedinou ledovou dráhou na světě.

Největší lyžařský areál v Corviglii vám nabídne nádherné lyžařské sjezdovky, příjemné horské chaty, nezapomenutelné panorama a obrovský snowpark nacházející se mezi ním a Margusem. Další sjezdovky vedou z vrcholu Piz Nair a také krásné široké svahy najdeme pod vrcholem Munt da San Murezzanem. I ne příliš zkušení lyžaři si mohou vychutnat jízdu na sjezdovkách černé barvy Olympii či Selinu, jelikož nejsou až tak obtížné. Naopak sjezdovky na vrcholku Piz Corvatsch patří mezi náročnější. Lyžaři začátečníci určitě ocení snadnější svahy ve středisku Furtschellas.

Je to oblast spíše vhodná pro rodiny s dětmi, jelikož zkušení lyžaři zde nenajdou moc uplatnění. Dále můžou ale zkušení lyžaři vyrazit na vrcholek Piz Lagalb, kde na ně budou čekat strmější svahy se severní orientací, které nabízejí hluboký sníh a boule. Sousední vrcholek Diavolezza naopak nabízí středně obtížné lyžařské sjezdovky, při jejichž zdolávání se můžete kochat nádhernou horskou krajinou.

Pokud patříte mezi opravdové machry neměli byste si nechat ujít sjezdovky vedoucí přes ledovec Morteratsch. Na snowboardisty tu ještě kromě již zmíněného snowparku s half-pipem čekají další tři - Diavolezza - Bernina s half-pipem, Furtschellas Corvatsch s boardercrossem a Zuoz s boardecrossem. Ani na běžkaře zde není zapomenuto a mohou se těšit na 180 km tratí vedoucích zdejší úchvatnou přírodou.

Z dalších aktivit tu na vás čeká bruslení na ledě, sauna, jízda na koni, zimní turistika, let na rogalu, let balonem, paragliding, solárium, kulečník, snowball, jízda na saních taženými koňmi, squash, tenis, metaná.

Zimní dovolená a zájezdy na hory do St. Moritze nebo Engadinu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** LaudinellaHotel***
St. Moritz

St. Moritz / Engadin - další odkazy

Zájezdy na hory do St. Moritze nebo Engadinu - mohlo by vás zajímat

Zajímá vás lyžování v do St. Moritzu nebo Engadinu? Širokou nabídku ubytování v do St. Moritzu nebo Engadinu nabízí na svých stránkách cestovní kancelář VLNA.cz, dlouholetý specialista na Švýcarsko a lyžování

St. Moritz / Engadin - alternativní nabídky

Lyžování v do St. Moritzu nebo Engadinu vás nezlákalo?

Pokud vás naše nabídka lyžařských zájezdů do St. Moritze nebo Engadinu nezaujala, zkuste se podívat na jinou oblast, kde si můžete užít ve Švýcarsku skvělé lyžování. Máme pro vás totiž další tipy na perfektní zimní dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist