Zájezdy do Jihoafrické republiky

Zájezdy Jihoafrická republika

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Jihoafrické republiky. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Jihoafrické republiky, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Jihoafrické republice

Hotely v Jihoafrické republice

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Cape GraceHotel*****
Kapské město

Hotel*** Inn On The SquareHotel***
Kapské město

Hotel*** Protea Beakwater LodgeHotel***
Kapské město

Hotel*** Protea Cape CastleHotel***
Kapské město

Hotel*** Protea Hotel WildernessHotel***
Garden Route

Hotel*** RiversideHotel***
Durban

Hotel***** The Oyster BoxHotel*****
Durban

Hotel**** Victoria & AlfredHotel****
Kapské město

Hotel**** Whalesong Coastal LodgeHotel****
Garden Route

Zájezdy do Jihoafrické republiky

Jihoafrická republika - další odkazy

Zájezdy Jihoafrická republika - mohlo by vás zajímat

Na stránce Jihoafrická republika last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Jihoafrické republiky. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Jihoafrická republika - alternativní nabídky

Na zájezd Do Jihoafrické republiky ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Jihoafrické republiky nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist