Zájezdy do Jihoafrické republiky

Zájezdy Jihoafrická republika

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Jihoafrické republiky. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Jihoafrické republiky, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Jihoafrické republice

Hotely v Jihoafrické republice

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Cape GraceHotel*****
Kapské město

Hotel*** Inn On The SquareHotel***
Kapské město

Hotel*** Protea Beakwater LodgeHotel***
Kapské město

Hotel*** Protea Cape CastleHotel***
Kapské město

Hotel*** Protea Hotel WildernessHotel***
Garden Route

Hotel*** RiversideHotel***
Durban

Hotel***** The Oyster BoxHotel*****
Durban

Hotel**** Victoria & AlfredHotel****
Kapské město

Hotel**** Whalesong Coastal LodgeHotel****
Garden Route

Zájezdy do Jihoafrické republiky

Jihoafrická republika - další odkazy

Zájezdy Jihoafrická republika - mohlo by vás zajímat

Na stránce Jihoafrická republika last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Jihoafrické republiky. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Jihoafrická republika - alternativní nabídky

Na zájezd Do Jihoafrické republiky ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Jihoafrické republiky nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

13.11.2017
Jedinečná cena Egypt – Hurghada

Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

8.11.2017
Upozornění

Ve čtvrtek 9.11.2018 je cestovní kancelář uzavřena. Za vzniklé komplikace se omlouváme. Veškeré poptávky zaslané v tento den, budou vyřízeny následující den a to v… [více]

27.10.2017
First minute 2018 v prodeji

  Vybírejte již z prvních fist minute pobytů na léto 2018 a získejte tak nejlepší ceny. Včasným nákupem lze využít několik slev či výhod. Jak… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist