Zájezdy na Kapverdy

Zájezdy Kapverdy

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Kapverdy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Kapverdy, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Kapverdách

Hotely na Kapverdách

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán**** Aguahotels Sal Vila VerdeStudio / Apartmán****
Santa Maria Sal

Hotel** CentralHotel**
ostrov Sal

Hotel***** Club Hotel RIU FunanaHotel*****
ostrov Sal

Hotel***** Funtazie Klub Sol DunasHotel*****
Ponta Preta

Hotel***** Hilton Cabo VerdeHotel*****
Santa Maria Sal

Hotel***** Hilton Cabo Verde Sal ResortHotel*****
Santa Maria Sal

Hotel***** Iberostar Club Boa VistaHotel*****
ostrov Boa Vista

Hotel***** Iberostar Club Boa Vista - Rodinný PokojHotel*****
ostrov Boa Vista

Hotel***** Melia Dunas Beach ResortHotel*****
ostrov Sal

Hotel***** Melia Dunas Resort & SpaHotel*****
ostrov Sal

Hotel***** Melia Llana ResortHotel*****
Ponta Preta

Hotel***** Melia Llana Resort & SpaHotel*****
Ponta Preta

Hotel***** Melia Tortuga BeachHotel*****
Santa Maria Sal

Hotel***** Melia Tortuga Beach Resort & SpaHotel*****
Santa Maria Sal

Zájezdy na Kapverdy

Zájezdy Kapverdy - ilustrační fotografie Zájezdy Kapverdy - ilustrační fotografie Zájezdy Kapverdy - ilustrační fotografie

Ostrovy Kapverdy najdete u pobřeží Afriky na jihu severního Atlantiku, jsou složené z 10 větších a 5 menších ostrovů, které se pak rozdělují na jižní – závětrné a severní – návětrné ostrovy podle polohy větrů. Jejich název pochází od poloostrova Cap-Vert, který je nejzápadnějším místem Afriky. Ostrovy jsou vulkanického původu, ale již jen jedna sopka Mount Fogo je aktivní. Je zde často sucho, obyvatele trápí nedostatek vody. Nejtepleji je od července do listopadu, kdy je i nejteplejší voda na koupání, ale zároveň je zde i touto dobou největší počet dní s deštěm. Hlavním ostrovem je Santiago s hlavním městem Praia. Úředním jazykem je portugalština, domorodci hovoří kreolsky, ale domluvíte se i francouzsky nebo anglicky. Na ostrovech můžete jen tak lenošit na písečných plážích a koupat se ve vlnách Atlantského oceánu, sportovat nebo se jen tak procházet a obdivovat místní přírodu. Místní turistika se však začala rozvíjet teprve koncem 20. století, proto zde zatím nehledejte žádné obrovské turistické komplexy, luxusní hotely a jiná moderní zařízení. Je to naopak ideální místo pro strávení dovolené pro ty, co nehledají davy turistů a chtějí si jen odpočinout od všedních starostí.

Kapverdy - další odkazy

Zájezdy Kapverdy - mohlo by vás zajímat

Na stránce Kapverdy last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Kapverdy. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Kapverdy - alternativní nabídky

Na zájezd Na Kapverdy ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Kapverdy nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist