Zájezdy do Keni

Zájezdy Keňa

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Keni. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Keni, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Keni

Hotely v Keni

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Bamburi BeachHotel***
Bamburi Beach

Hotel**** Baobab Beach Resort & SpaHotel****
Diani Beach

Hotel*** Baobab Sea LodgeHotel***
Kilifi

Hotel***** Diamonds Dream Of AfricaHotel*****
Severní pobřeží Keni

Hotel***** Diamonds Dream Of AfricaHotel*****
Severní pobřeží Keni

Hotel**** Neptune Beach ResortHotel****
Bamburi Beach

Hotel**** Neptune Palm Beach Boutique Resort & SpaHotel****
Diani Beach

Hotel**** Neptune Paradise Beach ResortHotel****
Diani Beach

Hotel**** Neptune Village Beach Resort
Hotel****
Diani Beach

Zájezdy do Keni

Zájezdy Keňa - ilustrační fotografie Zájezdy Keňa - ilustrační fotografie Zájezdy Keňa - ilustrační fotografie

Africký stát Keňa najdete na východě kontinentu na pobřeží Indického oceánu. Příroda je zde poměrně rozmanitá, pobřeží s bílými písčitými plážemi obklopují zelené lesy, západním směrem je už příroda pustá, suchá a divoká a severní část je zase protkána pouštěmi a polopouštěmi. Hlavní město je Nairobi a stát se dělí na osm provincií. Keňou probíhá rovník, takže počasí je zde opravdu tropické. Pobřežní část Keni má vlhké a horké klima a v jarních měsících a také koncem roku zde panuje období dešťů. Nejchladněji je zde v červnu a červenci, nejtepleji naopak v únoru a březnu. Indický oceán má u pobřeží průměrnou roční teplotu kolem 27 stupňů. V Keni jsou však i vysoké hory, kde i sněží a najdete zde i ledovce se stálou pokrývkou sněhu, proto pokud se chcete vydat do vyšších poloh, přibalte do kufru i teplé oblečení.

Nejvyšší horou je Mount Kenya, která dosahuje výšky 5199 metrů. Před příjezdem do Keni se doporučuje očkovat před žloutenkou, a pokud si chcete odsud dovézt nějaký suvenýr vyrobený z volně žijícího zvířete, tak nesmíte. Můžete si zde zapůjčit auto, i když místní síť silnic opravdu rozsáhlá moc není, zato letecká doprava se tu hodně rozšiřuje. Pokud se chcete vydat na safari, vezměte s sebou raději zkušeného průvodce nebo si vyberte z nabídky mnoha místních zájezdů do safari, budete to mít určitě bezpečnější a divokou přírodu i zvířata si lépe prohlédnete. V oblasti je i 35 národních parků a rezervací, a spousta turistů si nenechá také ujít výlet k velikému Viktoriinu jezeru nebo jezeru Turkana.

Keňa - další odkazy

Zájezdy Keňa - mohlo by vás zajímat

Na stránce Keňa last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Keni. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Keňa - alternativní nabídky

Na zájezd Do Keni ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Keni nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist