Zájezdy na Madagaskar

Zájezdy Madagaskar

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Madagaskar. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Madagaskar, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Madagaskaru

Hotely na Madagaskaru

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** AnjajavyHotel****
Anjajavy

Hotel**** Constance Lodge TsarabanjinaHotel****
Tsarabanjina

Hotel** LakanaHotel**
ostrov Sainte Marie

Hotel** Le Jardin - apartmánHotel**
ostrov Mayotte

Hotel*** Le Sakouli - bungalovyHotel***
ostrov Mayotte

Hotel*** Nosy BeHotel***
Nosy Be

Hotel*** Princesse Bora LodgeHotel***
ostrov Sainte Marie

Hotel** Sakatia PassionHotel**
Nosy Sakatia

Hotel*** Vanilla Hotel***
Nosy Be

Zájezdy na Madagaskar

Zájezdy Madagaskar - ilustrační fotografie Zájezdy Madagaskar - ilustrační fotografie Zájezdy Madagaskar - ilustrační fotografie
Madagaskar - další odkazy

Zájezdy Madagaskar - mohlo by vás zajímat

Na stránce Madagaskar last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Madagaskar. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Madagaskar - alternativní nabídky

Na zájezd Na Madagaskar ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Madagaskar nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist