Zájezdy na Madagaskar

Zájezdy Madagaskar

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Madagaskar. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Madagaskar, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Madagaskaru

Hotely na Madagaskaru

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** AnjajavyHotel****
Anjajavy

Hotel**** Constance Lodge TsarabanjinaHotel****
Tsarabanjina

Hotel** LakanaHotel**
ostrov Sainte Marie

Hotel** Le Jardin - apartmánHotel**
ostrov Mayotte

Hotel*** Le Sakouli - bungalovyHotel***
ostrov Mayotte

Hotel*** Nosy BeHotel***
Nosy Be

Hotel*** Princesse Bora LodgeHotel***
ostrov Sainte Marie

Hotel** Sakatia PassionHotel**
Nosy Sakatia

Hotel*** Vanilla Hotel***
Nosy Be

Zájezdy na Madagaskar

Zájezdy Madagaskar - ilustrační fotografie Zájezdy Madagaskar - ilustrační fotografie Zájezdy Madagaskar - ilustrační fotografie
Madagaskar - další odkazy

Zájezdy Madagaskar - mohlo by vás zajímat

Na stránce Madagaskar last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Madagaskar. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Madagaskar - alternativní nabídky

Na zájezd Na Madagaskar ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Madagaskar nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist