Zájezdy na Mauricius

Zájezdy Mauricius

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Mauricius. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Mauricius, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Mauriciu

Hotely na Mauriciu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Beachcomber ShandraniHotel****
Jihovýchodní pobřeží Mauricia

Hotel***** Beachcomber Trou Aux BichesHotel*****
Severozápadní pobřeží Mauricia

Hotel***** Beau RivageHotel*****
Belle Mare

Hotel***** Beau RivageHotel*****
Belle Mare

Hotel***** Belle Mare Plage Golf ResortHotel*****
Poste de Flacq

Hotel***** Belle Mare Plage ResortHotel*****
Poste de Flacq

Hotel** Casa FloridaHotel**
Péreybére

Hotel*** CasuarinaHotel***
Trou aux Biches

Hotel*** Coin de MireHotel***
Grand Baie

Hotel*** Coin de MireHotel***
Bain Boeuf

Hotel** Coin De MireHotel**
Grand Baie

Hotel** Coin De Mire AttitudeHotel**
Bain Boeuf

Hotel** Coin De Mire AttitudeHotel**
Bain Boeuf

Hotel***** Constance Belle Mare PlageHotel*****
Poste de Flacq

Zobrazit předcházející hotely na Mauriciu Předchozí Následující Zobrazit následující hotely na Mauriciu1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13

Zájezdy na Mauricius

Právě se nacházíte na 2. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy na Mauricius do Afriky. Více informací o zájezdech na Mauricius naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
Mauricius - další odkazy

Zájezdy Mauricius - mohlo by vás zajímat

Na stránce Mauricius last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Mauricius. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Mauricius - alternativní nabídky

Na zájezd Na Mauricius ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Mauricius nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist