Zájezdy na Mauricius

Zájezdy Mauricius

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Mauricius. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Mauricius, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Mauriciu

Hotely na Mauriciu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** ÉMeraude Beach AttitudeHotel***
Východní pobřeží Mauricia

Hotel*** Friday AttitudeHotel***
Trou d´Eau Douce

Hotel***** Heritage AwaliHotel*****
Bel Ombre

Hotel***** Heritage Awali Golf & SpaHotel*****
Bel Ombre

Hotel***** Hilton Mauritius Resort & SpaHotel*****
Flic en Flac

Hotel***** Hilton Mauritius Resort & SpaHotel*****
Flic en Flac

Hotel** KlondikeHotel**
Flic en Flac

Hotel*** Laguna BeachHotel***
Grand River

Hotel**** Laguna BeachHotel****
Grand River

Hotel**** La PalmeraieHotel****
Východní pobřeží Mauricia

Hotel**** La PirogueHotel****
Flic en Flac

Hotel**** La PirogueHotel****
Flic en Flac

Zobrazit předcházející hotely na Mauriciu Předchozí Následující Zobrazit následující hotely na Mauriciu1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13

Zájezdy na Mauricius

Právě se nacházíte na 4. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy na Mauricius do Afriky. Více informací o zájezdech na Mauricius naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
Mauricius - další odkazy

Zájezdy Mauricius - mohlo by vás zajímat

Na stránce Mauricius last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Mauricius. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Mauricius - alternativní nabídky

Na zájezd Na Mauricius ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Mauricius nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist