Hotel

Hotel Coin de Mire

Fotografie k objektu

Hotel Coin de Mire, Mauricius Hotel Coin de Mire, Mauricius Hotel Coin de Mire, Mauricius Hotel Coin de Mire, Mauricius Hotel Coin de Mire, Mauricius
Typ ubytování Hotel Kategorie *** Destinace Afrika Oblast Mauricius Místo Bain Boeuf Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování Polopenze Počet lůžek v pokojích 2 Celkový počet termínů v nabídce 25 Ceny za osobu od 38.290,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
Poloha
hotel leží na nejsevernějším cípu ostrova, mezi rybářskou vesnicí Cap Malhereux (cca 1 km) a živým letoviskem Grand Baie (cca 4 km), hlavní město cca 35 km, letiště cca 80 km. Od pláže oddělen pouze úzkou pobřežní komunikací. Autobusová zastávka před hotelem.

Vybavení
hotelový areál se 102 pokoji v krásné tropické zahradě nabízí recepci, lázeňské centrum Spa Attitude, restauraci, bar, 2 bazény (0,6 - 1,5 m hluboké), lehátka a slunečníky u bazénu, plážové ručníky, boutique, tenisový kurt, fitness, stolní tenis, šipky, pétanque, kajak, loď se skleněným dnem, WiFi připojení v oblasti recepce a baru, TV místnost, 4x týdně večerní zábava.

Ubytování
3 typy pokojů - superior, deluxe a deluxe family. Pokoje mají klimatizaci, TV, telefon, trezor, minibar, fén, koupelnu se sprchou/ WC, terasu nebo balkon s výhledem do zahrady. Deluxe pokoje jsou prostornější a mají DVD přehrávač. V superior a deluxe pokojích možnost 1 přistýlky (i pro dospělou osobu), v deluxe family je možné ubytovat 2 děti do 12 let věku.

Informace o stravování
All inclusive: Otentik all inclusive: bufetové snídaně, a la carte obědy a bufetové či servírované večeře, výběr místních nápojů (voda, pivo, čaj, káva, nealko nápoje, stolní víno, alkoholické nápoje místní výroby) v baru 11.00-23.00 hod., výběr nápojů v minibaru, čaj, káva a sušenky 16.00-17.00 hod.

Doporučení pořadatele
Příjemný hotel u pláže s úžasným výhledem na lagunu a ostrov s majestátní skálou Coin de Mire na horizontu. Ideální poloha pro zajímavé výlety.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist