Hotel

Hotel La Pirogue

Fotografie k objektu

Hotel La Pirogue, Mauricius Hotel La Pirogue, Mauricius Hotel La Pirogue, Mauricius Hotel La Pirogue, Mauricius Hotel La Pirogue, Mauricius
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Afrika Oblast Mauricius Místo Flic en Flac Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování Polopenze, All inclusive Počet lůžek v pokojích 2 - 3 Celkový počet termínů v nabídce 216 Z toho last minute termínů 38 Ceny za osobu od 41.490,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
Poloha objektu:
Hotel s dlouholetou tradicí leží na západním pobřeží ve středisku Flic en Flac. V roce 2017 prošel renovací. Nákupní centrum je vzdáleno 10 minut jízdy.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, 2 `a la carte restaurace (s mořskými plody, gril a mauricijská), 3 bary, bazén, konferenční místnost. Klienti mohou využívat restaurace a bary v sousedním hotelu Sugar Beach ***** (nutná rezervace).

Vybavení pokojů:
Bungalov (BG): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor, set na přípravu kávy a čaje, minibar, terasa v přízemí. Bungalov (BGU): viz BG, v klidnějším prostředí dál od hlavní budovy, espresso. Bungalov (BGBF): viz BG, u pláže, s výhledem na moře. Na vyžádání rodinné bungalovy.

Zábava:
Živá hudba, animace.

Stravování:
Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Přímo u hotelu se nachází bílá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře.

Pro děti:
Zdarma: fitness, šlapadla, kajaky, windsurfi ng, aquaaerobik, vodní pólo, aerobik, green fee na golfovém hřišti Ile aux Cerfs, strečink, jóga, šachy, frisbee, fotbal, stolní tenis, plážový volejbal, badminton, minigolf, tenisový kurt.Za poplatek: potápění, rybaření, motorizované sporty.

Program All Inclusive:
Miniklub (3–12 let), junior klub (13–17 let).

Přístup na Internet:
AURA Spa nabízí vyhřívaný bazén, hammam, kadeřnický salon, masážní kabiny

Další informace:
Snídaně a večeře formou bufetu Oběd formou bufetu nebo menu Snack Alkoholické a nealkoholické nápoje místní i zahraniční výroby (09.00–02.00 hod.) Možnost stravování v sousedním hotelu Sugar Beach ***** (nutná rezervace)

Platební karty:
Hotel s dlouholetou tradicí. Dítě: za zvýhodněnou cenu.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist