Hotel

Hotel La Pirogue

Fotografie k objektu

Hotel La Pirogue, Mauricius Hotel La Pirogue, Mauricius Hotel La Pirogue, Mauricius Hotel La Pirogue, Mauricius Hotel La Pirogue, Mauricius
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Afrika Oblast Mauricius Místo Flic en Flac Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování Polopenze, All inclusive Počet lůžek v pokojích 2 - 3 Celkový počet termínů v nabídce 356 Z toho last minute termínů 48 Ceny za osobu od 42.190,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
Poloha objektu:
Hotel s dlouholetou tradicí leží na západním pobřeží ve středisku Flic en Flac. V roce 2017 prošel renovací. Nákupní centrum je vzdáleno 10 minut jízdy.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, 2 `a la carte restaurace (s mořskými plody, gril a mauricijská), 3 bary, bazén, konferenční místnost. Klienti mohou využívat restaurace a bary v sousedním hotelu Sugar Beach ***** (nutná rezervace).

Vybavení pokojů:
Bungalov (BG): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor, set na přípravu kávy a čaje, minibar, terasa v přízemí. Bungalov (BGU): viz BG, v klidnějším prostředí dál od hlavní budovy, espresso. Bungalov (BGBF): viz BG, u pláže, s výhledem na moře. Na vyžádání rodinné bungalovy.

Zábava:
Živá hudba, animace.

Stravování:
Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Přímo u hotelu se nachází bílá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře.

Pro děti:
Zdarma: fitness, šlapadla, kajaky, windsurfi ng, aquaaerobik, vodní pólo, aerobik, green fee na golfovém hřišti Ile aux Cerfs, strečink, jóga, šachy, frisbee, fotbal, stolní tenis, plážový volejbal, badminton, minigolf, tenisový kurt.Za poplatek: potápění, rybaření, motorizované sporty.

Program All Inclusive:
Miniklub (3–12 let), junior klub (13–17 let).

Přístup na Internet:
AURA Spa nabízí vyhřívaný bazén, hammam, kadeřnický salon, masážní kabiny

Další informace:
Snídaně a večeře formou bufetu Oběd formou bufetu nebo menu Snack Alkoholické a nealkoholické nápoje místní i zahraniční výroby (09.00–02.00 hod.) Možnost stravování v sousedním hotelu Sugar Beach ***** (nutná rezervace)

Platební karty:
Hotel s dlouholetou tradicí. Dítě: za zvýhodněnou cenu.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist