Zájezdy na Zanzibar

Zájezdy Zanzibar

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Zanzibar. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Africe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Zanzibar, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Zanzibaru

Hotely na Zanzibaru

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Samaki LodgeHotel***
Východní pobřeží - Uroa

Hotel***** Sea Cliff ResortHotel*****
Zanzibar

Hotel**** Voi Kiwengwa ResortHotel****
Kiwengwa

Hotel**** Voi Kiwengwa ResortHotel****
Kiwengwa

Hotel**** Waridi BeachHotel****
Pwani Mchangani

Hotel**** Waridi Beach Resort & SpaHotel****
Pwani Mchangani

Zobrazit předcházející hotely na Zanzibaru Předchozí  1 - 2 - 3 - 4 - 5

Zájezdy na Zanzibar

Právě se nacházíte na 5. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy na Zanzibar do Afriky. Více informací o zájezdech na Zanzibar naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
Zanzibar - další odkazy

Zájezdy Zanzibar - mohlo by vás zajímat

Na stránce Zanzibar last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Zanzibar. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Zanzibar - alternativní nabídky

Na zájezd Na Zanzibar ne? Co zkusit v Africe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Zanzibar nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Afriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

18.7.2018
Poloostrov Chalkidiki, 120 metrů od pláže

Řecko – poloostrov Chalkidiki – Pefkochori v termínu od 19.7. (Čt) – 26.7. (Čt), 8 dní s polopenzí 11.480,-. Pelli Hotel *** leží v oblíbeném… [více]

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist