Zájezdy do Číny

Zájezdy Čína

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Číny. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Číny, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Číně

Hotely v Číně

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** IntercontinentalHotel*****
Hong Kong

Hotel*** The KimberleyHotel***
Hong Kong

Zájezdy do Číny

Zájezdy Čína - ilustrační fotografie Zájezdy Čína - ilustrační fotografie Zájezdy Čína - ilustrační fotografie

Nejlidnatější země světa a rozlohou třetí největší země světa – to je Čína, stát, který má krásnou a rozmanitou přírodu a tisíce let starou historii s mnoha památkami, za kterými sem přijíždí spousta turistů. Čína je velmi kontrastní země, na straně jedné zde najdete moderní metropole s rušným městským životem, na straně druhé zase chudinské čtvrtě nebo chudé zemědělce pracující na rýžových polích. Čína je také zemí s velmi dalekou a bohatou historií, pochází odsud mnoho vynálezů, tradiční filosofie a také historické čínské písmo.

Protože se díky své velikosti Čína rozkládá přes více klimatických pásů, je podnebí velice různorodé, takže zde můžete zažít tropické, ale i horské podnebí. Procestovat můžete pouště, nížiny, pohoří i velehory Himaláje, ty nejkrásnější pláže najdete na jihozápadě Číny. Nejvýznamnější a turisty nejobdivovanější památkou je určitě Velká čínská zeď, která je dokonce pozorovatelná z kosmu, její délka přesahuje 6 000 km. Její nejnavštěvovanější částí je pevnost Badalin (Pa-ta-ling). Mezi méně rušné historické památky patří například zrestaurované hrobky východních Čchingů – dvou vládců, které se nachází asi 120 km od Pekingu. Provincie Hunan nabízí posvátnou horu Cheng-šan-nan nebo rezervaci Wulingyuan, kde obyvatelé žijí původním stylem života. Určitě zajímavým výletem je návštěva hlavního města Peking, kde je císařský palácový komplex - Zakázané město, náměstí Nebeského klidu s muzei a mauzoleem, nejrůznější historické chrámy a spousta dalšího, děti zde určitě bude zajímat návštěva zoo, kde můžete obdivovat ohrožené zvíře – pandu.

Spoustu památek najdou turisté také v největším čínském městě Šanghaji. Mnoho výletů se také pořádá do města Xi’an, které je známé především terakotovou armádou císaře Qin Shihuanga a jeho mauzoleem. Hliněné figuríny byly také zapsány na seznam kulturního dědictví UNESCO. Pokud budete mít zvláštní povolení můžete také navštívit autonomní oblast Tibet s hlavním městem Lhasa, kde žije Dalajláma a turisté zde mohou obdivovat kláštery, paláce a chrámy.

Čína - další odkazy

Zájezdy Čína - mohlo by vás zajímat

Na stránce Čína last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Číny. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Čína - alternativní nabídky

Na zájezd Do Číny ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Číny nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist