Zájezdy do Malajsie

Zájezdy Malajsie

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Malajsie. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Malajsie, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Malajsii

Hotely v Malajsii

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Bubu Island ResortHotel***
Perhentian

Hotel**** Damai Beach ResortHotel****
Sarawak

Hotel**** Gaya Island ResortHotel****
Kota Kinabalu

Hotel**** Hard RockHotel****
Penang

Zájezdy do Malajsie

Zájezdy Malajsie - ilustrační fotografie Zájezdy Malajsie - ilustrační fotografie Zájezdy Malajsie - ilustrační fotografie

Tropický stát Malajsie najdete přímo v centru Asie. Dělí se na západní a východní část. Ta západní, modernější, leží na poloostrově a dělí se na 11 menších regionů, ta východní, „chudší“ část leží převážně na ostrově Borneo a dělí se na 2 regiony. Žije zde téměř 28 milionů obyvatel a hlavním městem je Kuala Lumpur, která je zároveň největším městem Malajsie. Malajsie je pestrý a velmi zelený stát. Velkou část území zabírají deštné pralesy, džungle a nížiny, které jsou hustě pokryty vegetací a místní klima je tropické a velmi deštivé, průměrné roční teploty se pohybují kolem 26 stupňů Celsia. Milovníci přírody si zde opravdu přijdou na své, je zde velký počet národních parků, kde najdete neskutečný výběr rostlin a živočichů. Největším parkem je Taman Negara, kde je zároveň i nejvyšší malajský vrchol – Gunung Tahan. Kromě pozorování přírody zde můžete raftovat, prozkoumávat jeskyně, vyzkoušet si trekking, nebo pozorovat ptáky. Vyhněte se však parkům v období monzunových dešťů, na západní části jsou od září do konce roku a na té východní po zimní měsíce.

Pokud jste si do Malajsie přijeli aktivně odpočinout a nechcete se jen slunit na písečných plážích, můžete si zde zahrát golf, navštívit některé wellnes centrum, nebo se potápět v průzračném moři, kde najdete nádherné útesy a bohatý podmořský život. Nedoporučuje se však potápět od listopadu až do jarních měsíců, kdy je moře rozvířené častými dešti a větry. Také milovníci nakupování si zde přijdou na své, protože Malajsie je pro takovéto turisty opravdovým rájem. Pokud navštívíte některou ze zdejších restaurací, nezapomeňte že místní obyvatelé jsou zvyklí jídla si hodně pikantně kořenit. Mezi nejnavštěvovanější města patří samozřejmě metropole Kuala Lumpur, kde se snoubí moderna s historií. Můžete zde navštívit spoustu památek, ale také restaurací, obchodů. Dalším oblíbeným výletním cílem turistů je ostrov Penang (zvaný „perla Orientu“), překrásné souostroví Langkawi, jeskyně Batu, nebo historické město Melaka.

Malajsie - další odkazy

Zájezdy Malajsie - mohlo by vás zajímat

Na stránce Malajsie last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Malajsie. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Malajsie - alternativní nabídky

Na zájezd Do Malajsie ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Malajsie nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist