Zájezdy na Maledivy

Zájezdy Maledivy

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Maledivy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Maledivy, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Maledivách

Hotely na Maledivách

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Bungalov / Chatka**** Meedhupparu Island Resort - vodní bungalovyBungalov / Chatka****
Raa Atol

Bungalov / Chatka**** MeeruBungalov / Chatka****
Severní Male Atol

Hotel**** Meeru IslandHotel****
Severní Male Atol

Hotel**** Meeru Island ResortHotel****
Severní Male Atol

Hotel**** Meeru Island ResortHotel****
Severní Male Atol

Hotel**** Meeru Island ResortHotel****
Severní Male Atol

Bungalov / Chatka**** Olhuveli Beach Resort & SpaBungalov / Chatka****
Jižní Male Atol

Hotel***** Olhuveli Beach & Spa ResortHotel*****
Jižní Male Atol

Hotel***** Olhuveli Beach & Spa ResortHotel*****
Jižní Male Atol

Hotel**** Palm Beach Resort & Spa MaldivesHotel****
Lhaviyani Atol

Hotel**** Paradise IslandHotel****
Severní Male Atol

Hotel***** Paradise Island - bungalovyHotel*****
Severní Male Atol

Bungalov / Chatka**** Paradise Island ResortBungalov / Chatka****
Severní Male Atol

Hotel***** Paradise Island ResortHotel*****
Severní Male Atol

Zobrazit předcházející hotely na Maledivách Předchozí Následující Zobrazit následující hotely na Maledivách1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9

Zájezdy na Maledivy

Právě se nacházíte na 6. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy na Maledivy do Asie. Více informací o zájezdech na Maledivy naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
Maledivy - další odkazy

Zájezdy Maledivy - mohlo by vás zajímat

Na stránce Maledivy last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Maledivy. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Maledivy - alternativní nabídky

Na zájezd Na Maledivy ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Maledivy nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

27.11.2017
Exotická dovolená na Kubě

Osmi denní pobyt Karibik a Stř. Amerika – Kuba – Varadero v termínu 7.12. (Čt) – 14.12. (Čt) s all inclusive za 23.947,-. Gran Caribe… [více]

13.11.2017
Jedinečná cena Egypt – Hurghada

Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist