Zájezdy k Mrtvému moři

Zájezdy Mrtvé moře

Právě se nacházíte v sekci zájezdů k Mrtvému moři. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů k Mrtvému moři, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů u Mrtvého moře

Hotely u Mrtvého moře

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Holiday Inn Jordan Dead Sea ResortHotel*****
Mrtvé moře

Hotel*** Leonardo Inn Dead SeaHotel***
Ein Bokek

Hotel***** Leonardo PlazaHotel*****
Neve Zohar

Hotel***** Movenpick Dead Sea ResortHotel*****
Mrtvé moře

Hotel**** Oasis Dead SeaHotel****
Ein Bokek

Zájezdy k Mrtvému moři

Zájezdy Mrtvé moře - ilustrační fotografie Zájezdy Mrtvé moře - ilustrační fotografie Zájezdy Mrtvé moře - ilustrační fotografie

Opravdovou dovolenou zažijete, pokud se rozhodnete strávit své volné dny u Mrtvého moře. Vydejte se s celou rodinou nebo jen tak sami a dopřejte si relaxaci v krásném Mrtvém moři. Turistická oblast Mrtvého moře je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací v Izraeli. Ubytování pro každou peněženku, nejlepší služby a zábavné programy čekají na turisty u Mrtvého moře. Kolem Mrtvého moře budete objevovat rozmanitou krajinu, můžete navštívit památky, které jsou na seznamu Světového dědictví UNESCO, můžete si odpočinout při wellness programu, nebo si jen tak užívat den nicneděláním. Mrtvé moře vám dává na výběr tisíce různých možností zábavy.

Turisticky zajímavá místa u Mrtvého moře a jeho okolí jsou En Bokek, Neve Zohar, oázy En Gedi a Massada, Jericho a jeskyně Qumran. Na jordánské východní straně Mrtvého moře se na poloostrově Lisan nachází města Numeira a Bab Edh Dhra (známé jen jako Dhra). Existují domněnky, že města Sodoma a Gomora byla podle biblické tradice zničena a Dhra je jedním z nejstarších archeologických nalezišť s důkazy.

Pro tuto oblast je významný zejména „koupací“ turismus, vzhledem k vysoké slanosti vody, která je téměř desetkrát více slaná než ostatní moře a s tím spojená vysoká hustota vody, která tak velmi dobře nadnáší nejen lidská těla. Velmi nepříjemné však je, pokud se vám tato voda dostane do očí, nebo do pusy a dále do plic. Mminerály z Mrtvého moře mají též léčebný účinek na kožní onemocnění, takže se zde léčí atopické dermatitidy a lupénky. Minerální látky z Mrtvého moře se používají také v kosmetice.

Mrtvé moře - další odkazy

Zájezdy Mrtvé moře - mohlo by vás zajímat

Na stránce Mrtvé moře last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů k Mrtvému moři. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Mrtvé moře - alternativní nabídky

Na zájezd K Mrtvému moři ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů k Mrtvému moři nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

27.11.2017
Exotická dovolená na Kubě

Osmi denní pobyt Karibik a Stř. Amerika – Kuba – Varadero v termínu 7.12. (Čt) – 14.12. (Čt) s all inclusive za 23.947,-. Gran Caribe… [více]

13.11.2017
Jedinečná cena Egypt – Hurghada

Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist