Zájezdy k Mrtvému moři

Zájezdy Mrtvé moře

Právě se nacházíte v sekci zájezdů k Mrtvému moři. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů k Mrtvému moři, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů u Mrtvého moře

Hotely u Mrtvého moře

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** HerodsHotel*****
Mrtvé moře

Hotel**** Isrotel Dead SeaHotel****
Mrtvé moře

Hotel**** Isrotel GanimHotel****
Ein Bokek

Hotel**** Leonardo Club Dead SeaHotel****
Mrtvé moře

Hotel*** Leonardo InnHotel***
Mrtvé moře

Hotel*** Leonardo Inn Dead SeaHotel***
Ein Bokek

Hotel***** Leonardo PlazaHotel*****
Neve Zohar

Hotel**** Leonardo PrivilegHotel****
Mrtvé moře

Hotel**** Oasis Dead SeaHotel****
Ein Bokek

Hotel**** Prima Oasis Dead SeaHotel****
Mrtvé moře

Zájezdy k Mrtvému moři

Zájezdy Mrtvé moře - ilustrační fotografie Zájezdy Mrtvé moře - ilustrační fotografie Zájezdy Mrtvé moře - ilustrační fotografie

Opravdovou dovolenou zažijete, pokud se rozhodnete strávit své volné dny u Mrtvého moře. Vydejte se s celou rodinou nebo jen tak sami a dopřejte si relaxaci v krásném Mrtvém moři. Turistická oblast Mrtvého moře je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací v Izraeli. Ubytování pro každou peněženku, nejlepší služby a zábavné programy čekají na turisty u Mrtvého moře. Kolem Mrtvého moře budete objevovat rozmanitou krajinu, můžete navštívit památky, které jsou na seznamu Světového dědictví UNESCO, můžete si odpočinout při wellness programu, nebo si jen tak užívat den nicneděláním. Mrtvé moře vám dává na výběr tisíce různých možností zábavy.

Turisticky zajímavá místa u Mrtvého moře a jeho okolí jsou En Bokek, Neve Zohar, oázy En Gedi a Massada, Jericho a jeskyně Qumran. Na jordánské východní straně Mrtvého moře se na poloostrově Lisan nachází města Numeira a Bab Edh Dhra (známé jen jako Dhra). Existují domněnky, že města Sodoma a Gomora byla podle biblické tradice zničena a Dhra je jedním z nejstarších archeologických nalezišť s důkazy.

Pro tuto oblast je významný zejména „koupací“ turismus, vzhledem k vysoké slanosti vody, která je téměř desetkrát více slaná než ostatní moře a s tím spojená vysoká hustota vody, která tak velmi dobře nadnáší nejen lidská těla. Velmi nepříjemné však je, pokud se vám tato voda dostane do očí, nebo do pusy a dále do plic. Mminerály z Mrtvého moře mají též léčebný účinek na kožní onemocnění, takže se zde léčí atopické dermatitidy a lupénky. Minerální látky z Mrtvého moře se používají také v kosmetice.

Mrtvé moře - další odkazy

Zájezdy Mrtvé moře - mohlo by vás zajímat

Na stránce Mrtvé moře last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů k Mrtvému moři. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Mrtvé moře - alternativní nabídky

Na zájezd K Mrtvému moři ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů k Mrtvému moři nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist