Zájezdy na Srí Lanku

Zájezdy Srí Lanka

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Srí Lanku. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Asii strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Srí Lanku, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Srí Lance

Hotely na Srí Lance

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** The Eden Resort & SpaHotel*****
Beruwela

Hotel***** The Eden Resort & SpaHotel*****
Beruwela

Hotel***** The HabitatHotel*****
Bentota

Hotel**** The PalmsHotel****
Beruwela

Hotel*** Unawatuna Beach ResortHotel***
Unawatuna

Hotel**** Villa Ocean ViewHotel****
Wadduwa

Zobrazit předcházející hotely na Srí Lance Předchozí  1 - 2 - 3 - 4 - 5

Zájezdy na Srí Lanku

Právě se nacházíte na 5. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy na Srí Lanku do Asie. Více informací o zájezdech na Srí Lanku naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
Srí Lanka - další odkazy

Zájezdy Srí Lanka - mohlo by vás zajímat

Na stránce Srí Lanka last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Srí Lanku. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Srí Lanka - alternativní nabídky

Na zájezd Na Srí Lanku ne? Co zkusit v Asii něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Srí Lanku nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Asie, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist