Hotel

Hotel Habarana Village by Cinnamon

Fotografie k objektu

Hotel Habarana Village by Cinnamon, Srí Lanka Hotel Habarana Village by Cinnamon, Srí Lanka Hotel Habarana Village by Cinnamon, Srí Lanka Hotel Habarana Village by Cinnamon, Srí Lanka Hotel Habarana Village by Cinnamon, Srí Lanka
Typ ubytování Hotel Kategorie **** Destinace Asie Oblast Srí Lanka Místo Habarana Možné způsoby dopravy Letecky Možné stravování Snídaně, Polopenze, All inclusive Počet lůžek v pokojích 1 - 3 Celkový počet termínů v nabídce 4584 Z toho last minute termínů 4206 Ceny za osobu od 26.158,- Kč
V nabídce níže naleznete vedle podrobného popisu a galerie všech fotografií (jsou-li k dispozici) k objektu i seznam termínů, které do tohoto objektu nabízíme. Jsou-li k dispozici i last minute termíny, poslední volbou zobrazíte pouze tyto zlevněné zájezdy.
  • pro milovníky historie - nedaleko světoznámých archeologických nalezišť
  • WiFi v hotelu k dispozici
  • nedaleko od malebného jezera Habarana


Pro milovníky historie - nedaleko světoznámých archeologických nalezišť. WiFi v hotelu k dispozici. Nedaleko od malebného jezera Habarana.

hotel se nachází v srdci kulturního trojúhelníku Sri Lanky, ve vesničce v okrese Anaradhapura, v blízkosti světoznámých archeologických nalezišť. Hlavní město Colombo je od hotelu vzdáleno cca 176 km. Nedaleko hotelu se také nachází malebné jezero Habarana a mnoho míst historického i kulturního významu.

hotel disponuje celkem 108 pokoji. K jeho dalšímu vybavení patří přijímací hala s recepcí, směnárna, WiFi ve veřejných prostorách hotelu. Nechybí ani restaurace, 1 a - la - carte restaurace a obchod se suvenýry. Ve venkovní části hotelu se nachází krásná zahrada s bazénem i dětským bazénem, která vyzývá k odpočinku.

dvoulůžkové superior pokoje (A1A/A2A/A3A): vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou, fénem, WC. Dále telefonem, kabelovou TV, kávovarem a minibarem (za poplatek). Dvoulůžkové pokoje deluxe (A1B/A2B/A3B): polootevřená koupelna s vanou a venkovní sprchou, trezor, DVD přehrávač (na vyžádání), jinak stejné vybavení jako A1A/A2A/A3A. Suite King Fisher Lodge (A1C/A2C/A3C): deluxe pokoj, bez kávovaru, navíc s županem a trezorem. Terasa. Jinak se stejným vybavením jako A1A/A2A/A3A. Suite Eagle Lodge (A1D/A2D/A3D): se stejným vybavením jako A1C/A2C/A3C.

snídaně, polopenze nebo all inclusive. Kontinentální snídaně. Obědy a večeře výběrem z menu.

badminton.

Za poplatek
tenis.

WiFi ve veřejných prostorách hotelu.

Za poplatek
salon krásy.

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 4

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označených kódem: "YCZE".

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

27.11.2017
Exotická dovolená na Kubě

Osmi denní pobyt Karibik a Stř. Amerika – Kuba – Varadero v termínu 7.12. (Čt) – 14.12. (Čt) s all inclusive za 23.947,-. Gran Caribe… [více]

13.11.2017
Jedinečná cena Egypt – Hurghada

Týdenní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 9.090,-. Pozor termín již 16.11. – 23.11.2017 s odletem z Prahy. Titanic Palace Hotel ***** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist