Austrálie, Tichomoří zájezdy

Zájezdy Austrálie, Tichomoří

Chystáte se vydat na dovolenou a Austrálie, Tichomoří je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Austrálie nebo do Tichomoří, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat živočichy a rostliny, které jsou díky dlouhému geografickému odloučení nejmenšího kontinentu celosvětově unikátní v Austrálii, "polynézskou perlu" s jednou z nejkrásnějších lagun na světě či Fare Opu na Bora Bora nebo třeba nepočetnou skupina ostrovů jižního Pacifiku, která mají svoji vlastní magii. Vůně květů frangipani (plumérie) přetrvávající ve vzduchu, čistá tyrkysová voda hladí vybělené pobřeží a vítr šeptající v listech kokosových palem na Cookových ostrovech?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Austrálie nebo do Tichomoří. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Austrálii nebo v Tichomoří nezapomenutelnou dovolenou.

do Austrálie nebo do Tichomoří - oblasti

Kam na zájezd do Austrálie nebo do Tichomoří

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Austrálii nebo v Tichomoří.

Letní zájezdy do Austrálie nebo do Tichomoří

Indian Head on Fraser Island Zájezdy Austrálie, Tichomoří - ilustrační fotografie Zájezdy Austrálie, Tichomoří - ilustrační fotografie

Austrálie je federální stát ležící na pevnině se stejným názvem a dalších přilehlých ostrovech. Omývá ji Indický oceán. Současně je nejmenším kontinentem na světě. Její velkou část pokrývají pouště a suché roviny. I když nemá hodně pohoří, skalnaté monolity, které se z ničeho nic tyčí uprostřed rozsáhlých savan na východě území, zná téměř každý. Zvláštností Austrálie a velkým turistickým lákadlem je Velký bradlový útes. Korály, které se tu nacházejí, přijíždějí obdivovat potápěči z celého světa.

Mezi další turistické skvosty patří např. opera House a kosmopolitnost Sydney, krvavočervený monolit Uluru (Ayers Rock) a jedny z nejkrásnějších pláží světa. Ale tyto slavné ikony krajiny jsou jen zlomkem bohatství australských přírodních pokladů a kulturní rozmanitosti. Charakter Austrálie utváří její nekonečná rozloha, rozmanitost starobylé kultury, prostoupené aborigénskou lidovou tradicí a na druhé straně kultura nového světa, která byla do této krajiny importována.

Tichomoří je oblast, ve které je víc než 40 000 ostrovů, ostrůvků a korálových útesů, často seskupených do souostroví. Nejsevernější významnou skupinou jsou Havajské ostrovy, jeden ze států USA. Největšími ostrovy jsou Nová Guinea, Tasmánie a Nový Zéland. Ostrovy jsou bohaté na tropické pralesy s vzácnými dřevinami a bujnou vegetací. Dovolená v této oblasti doslova naplňuje představu o luxusu, romantice a ráji na Zemi.

Austrálie, Tichomoří - další odkazy

Austrálie, Tichomoří - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy do Austrálie nebo do Tichomoří na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Austrálie nebo do Tichomoří to správné místo, kde začít.

Austrálie, Tichomoří - alternativní nabídky

Zájezdy Do Austrálie nebo do Tichomoří ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Austrálii nebo v Tichomoří nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist