Austrálie, Tichomoří zájezdy

Zájezdy Austrálie, Tichomoří

Chystáte se vydat na dovolenou a Austrálie, Tichomoří je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Austrálie nebo do Tichomoří, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat živočichy a rostliny, které jsou díky dlouhému geografickému odloučení nejmenšího kontinentu celosvětově unikátní v Austrálii, "polynézskou perlu" s jednou z nejkrásnějších lagun na světě či Fare Opu na Bora Bora nebo třeba jedny z nejrozlehlejších korálových útesů na světě s velkým množstvím mořských živočichů či rajské laguny s jemným bílým pískem na Fidži?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Austrálie nebo do Tichomoří. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Austrálii nebo v Tichomoří nezapomenutelnou dovolenou.

do Austrálie nebo do Tichomoří - oblasti

Kam na zájezd do Austrálie nebo do Tichomoří

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Austrálii nebo v Tichomoří.

Letní zájezdy do Austrálie nebo do Tichomoří

Indian Head on Fraser Island Zájezdy Austrálie, Tichomoří - ilustrační fotografie Zájezdy Austrálie, Tichomoří - ilustrační fotografie

Austrálie je federální stát ležící na pevnině se stejným názvem a dalších přilehlých ostrovech. Omývá ji Indický oceán. Současně je nejmenším kontinentem na světě. Její velkou část pokrývají pouště a suché roviny. I když nemá hodně pohoří, skalnaté monolity, které se z ničeho nic tyčí uprostřed rozsáhlých savan na východě území, zná téměř každý. Zvláštností Austrálie a velkým turistickým lákadlem je Velký bradlový útes. Korály, které se tu nacházejí, přijíždějí obdivovat potápěči z celého světa.

Mezi další turistické skvosty patří např. opera House a kosmopolitnost Sydney, krvavočervený monolit Uluru (Ayers Rock) a jedny z nejkrásnějších pláží světa. Ale tyto slavné ikony krajiny jsou jen zlomkem bohatství australských přírodních pokladů a kulturní rozmanitosti. Charakter Austrálie utváří její nekonečná rozloha, rozmanitost starobylé kultury, prostoupené aborigénskou lidovou tradicí a na druhé straně kultura nového světa, která byla do této krajiny importována.

Tichomoří je oblast, ve které je víc než 40 000 ostrovů, ostrůvků a korálových útesů, často seskupených do souostroví. Nejsevernější významnou skupinou jsou Havajské ostrovy, jeden ze států USA. Největšími ostrovy jsou Nová Guinea, Tasmánie a Nový Zéland. Ostrovy jsou bohaté na tropické pralesy s vzácnými dřevinami a bujnou vegetací. Dovolená v této oblasti doslova naplňuje představu o luxusu, romantice a ráji na Zemi.

Austrálie, Tichomoří - další odkazy

Austrálie, Tichomoří - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy do Austrálie nebo do Tichomoří na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Austrálie nebo do Tichomoří to správné místo, kde začít.

Austrálie, Tichomoří - alternativní nabídky

Zájezdy Do Austrálie nebo do Tichomoří ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Austrálii nebo v Tichomoří nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist