Zájezdy na Havajské ostrovy

Zájezdy Havajské ostrovy

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Havajské ostrovy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Austrálii nebo v Tichomoří strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Havajské ostrovy, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Havajských ostrovech

Hotely na Havajských ostrovech

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Hyatt Regency WaikikiHotel*****
ostrov Oahu

Hotel***** Marriott Kauai ResortHotel*****
ostrov Kauai

Hotel**** Marriott Waikoloa BeachHotel****
ostrov Hawai (Big Island)

Hotel*** Maui CoastHotel***
ostrov Maui

Hotel**** Outrigger Reef On The BeachHotel****
ostrov Oahu

Hotel*** Royal Kona ResortHotel***
ostrov Hawai (Big Island)

Hotel**** Sheraton Maui ResortHotel****
ostrov Maui

Zájezdy na Havajské ostrovy

Zájezdy Havajské ostrovy - ilustrační fotografie Zájezdy Havajské ostrovy - ilustrační fotografie Zájezdy Havajské ostrovy - ilustrační fotografie

Havaj je souostroví, které se skládá ze 20 tichomořských ostrovů. Žije zde asi 1 300 tisíc obyvatel, z toho asi 80% obyvatel na ostrově Oahu, na kterém také leží hlavní město Havajských ostrovů Honolulu. Největším ostrovem je Havaj. Ostrovy leží téměř 4000 km od tichomořského pobřeží USA a jsou jedním ze spolkových států USA. Oahu má dvě diagonálně probíhající horská pásma, Waianae a Koolau, s řadou krásných vodopádů. Havaj je pokryta ovocnými zahradami a strmými útesy. Na havajských ostrovech najdete mnoho deštných pralesů a zelených plání, ale mnoho sopek nemá téměř žádnou vegetaci. Úřední řečí je na Havaji angličtina, havajsky se zde hovoří málo. Místní gastronomie je převážně v americkém stylu s orientálním vlivem mnoha etnických skupin, co žijí na havajských ostrovech. Typicky havajským svátečním jídlem vepřové Puaa Kalua, které se podává se sladkými brambory nebo vařeným banánem.

Na Havaji si také můžete užívat bohatý noční život, je zde mnoho barů a nočních klubů. Můžete zde vidět známé světové hvězdy, ale i místní show stojí za to vidět. Co se týče sportovního vyžití, je toho na Havaji opravdu mnoho. Na souši se můžete třeba vydat na výlet na kolech, nebo si zahrát golf na některém z pěkných golfových hřišť. Z vodních sportů je asi na prvním místě surfování, pořádá se zde i mnoho slavných závodů. Kdo se nechce vrhat hned do vln Tichého oceánu, může si vyzkoušet až čtyřmetrové vlny ve vodním parku Hawaiian Waters Adventure Park v Kapolei. Tři pláže na Havaji byly vyhlášeny mezi nejlepšími deseti na světě, ideálními pro surfování : D.T. Fleming Beach Park a Hamoa Beach na ostrově Maui a Hanalei Bay Beach na ostrově Kauai. Oblíbené je zde také jachtaření, rybaření nebo šnorchlování, které se obzvláště doporučuje v blízkosti kráteru Molokini na Maui. Havaj je největší ostrov souostroví, k jeho hlavním atrakcím patří město Hilo, přímořská letoviska s nádhernými plážemi jako například Kailau-Kona a „zlaté pobřeží“ Kawaihae, historický národní park Honaunau, tropické vysočiny jako třeba obě známé hory Mauna Kea a Mauna Loa. Po celý rok panuje na Havaji teplé a slunečné počasí, jen v některých regionech jsou od prosince do března vydatné dešťové srážky.

Havajské ostrovy - další odkazy

Zájezdy Havajské ostrovy - mohlo by vás zajímat

Na stránce Havajské ostrovy last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Havajské ostrovy. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Havajské ostrovy - alternativní nabídky

Na zájezd Na Havajské ostrovy ne? Co zkusit v Austrálii nebo v Tichomoří něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Havajské ostrovy nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Austrálie nebo do Tichomoří, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist